Wpis z mikrobloga

XD moja paczka nie została zaakceptowana mimo, że:

- wartość przekroczy 3 stówy
- wszystko to personalizowane rzeczy wykonane ręcznie w Polsce
- jedna z tych rzeczy wykonam ja sama poświęcając na to jakieś 12h xD

"Jej odbiór może niestety nie być pozytywny, zwłaszcza jeśli odbiorca wrzuci paczkę na Mirko"

"Pomyśl też nad dołożeniem kilku słodyczy"

żeżuncja XD ja przypominam, że to nie wy macie oceniać czy wam się paczka podoba

#wykopaka
  • 185
@Voltaire: są ludzie, dla których rękodzieło nie ma dużej wartości, a są tacy dla których ma ogromną. Sama zrobiłam lata temu lalkę Darumę dla @TenNorbert i wydaje mi się, że to było świetne uzupełnienie prezentu. Ja natomiast dostałam czapkę z wyszytym grzybem od @voliereen, w której cały czas chodzę i, co ważne, lubię to robić w tej konkretnej czapce, a nie jakiejś randomowej, właśnie dlatego, że kojarzy mi się pozytywnie
@slepauliczka: ponad 500 osób przystąpiło do zabawy, reguły są jasne jak słońce, FAQ napisane jak dla dzieci.

Stworzyłaś posta z którego wynika, że pokazałaś na zdjęciu paczkę za 3 stówy ale złośliwy organizator-fan-słodyczy nie docenił i odrzucił bo mu się nie podoba. Dajesz dwa cytaty wyrwane z czapy, wylewasz frustracje na całą akcję i generalnie jesteś niegrzeczna. Dopiero w komentarzach okazuje się, ze paczka niepełna i według „głupiego tłumaczenia się organizatora”