Wpis z mikrobloga

XD moja paczka nie została zaakceptowana mimo, że:

- wartość przekroczy 3 stówy
- wszystko to personalizowane rzeczy wykonane ręcznie w Polsce
- jedna z tych rzeczy wykonam ja sama poświęcając na to jakieś 12h xD

"Jej odbiór może niestety nie być pozytywny, zwłaszcza jeśli odbiorca wrzuci paczkę na Mirko"

"Pomyśl też nad dołożeniem kilku słodyczy"

żeżuncja XD ja przypominam, że to nie wy macie oceniać czy wam się paczka podoba

#wykopaka
  • 185
Widziałem część paczki, czyli "rękodzieło" od @slepauliczka i moim zdaniem prezent super. Cała afera to jedno wielkie rozdmuchane nieporozumienie. Nie rozumiem tylko czemu zamiast załatwić to z organizatorami to postanowiłaś się wycofać i kręcić aferę zamiast wyjaśnić sprawę i poprawić weryfikację. Reguły zabawy są jasne, zdjęcie ma być kompletne, jeśli czegoś nie masz to lepiej było chyba nie pisać, albo weryfikować później. Zasady i terminy zabawy są jakie są i żeby to
@slepauliczka: Ogłaszam koniec afery. Mirabelka niech kończy całość bądź tak jak organizatorzy zaproponowali dorzuciła trochę słodyczy i będzie po aferze bo główny prezent będzie trafiony idealnie( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gmeras: ja nie jem słodyczy, zazwyczaj, czasem "od święta" ale zapomniałem o tym napisać, bo jak niektórzy piszą litanie na 100 punktów to nie tamtego nie to wychodzi roszczeniowość.


@unitrax: tylko do weryfikacji udostępniła dosłownie 2/3 paczki, paczka składa się z 3 rzeczy i temu te "słodycze" skomponowały by idealnie całość do weryfikacji tej paczki(bez całości) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo nie można zarzucić Mirabelce brak