Wpis z mikrobloga

  • 2
Mirosław 24 Warszawa

Zgłoszenie 5e0cdce2ef05a415 z dnia 2022-12-14 17:31:19

Imię: Mirosław
Wiek: 24
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Programista, ateista, introwertyk. Nie przepadam za imprezami, ale za to dużą przyjemność sprawia mi spędzanie czasu (zarówno w domu jak i poza domem) z osobami, które lubię i wśród których czuję się dobrze.

Wygląd
170 cm wzrostu, 65 kg, blond włosy

Zainteresowania
Motoryzacja, szeroko pojęte IT, gry komputerowe/konsolowe, seriale, filmy, podróże (zwłaszcza w miejsca, gdzie mam kontakt z naturą - górskie wędrówki czy spacer po lesie to coś, co uwielbiam). Czasami przejadę się gdzieś samochodem totalnie bez celu. Poza tym lubię zwiedzać wszelkiego rodzaju zabytki (zamki, pałace, skanseny).

Czego oczekuję?
Spokojnej, empatycznej Mirabelki z poczuciem humoru i dystansem do siebie - najlepiej ateistki (lub z luźnym podejściem do religii) w wieku 20-25 lat i BMI w normie. Osoby, dla której tak jak i dla mnie, ważne są wzajemne wsparcie, motywacja i szczerość.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Budzimy się, leżymy chwilę w łóżku rozmawiając i przytulając się. Następnie przygotowujemy i jemy śniadanie. Po śniadaniu jedziemy w jakieś ciekawe miejsce, które albo wybieramy spontanicznie albo mamy na liście do odwiedzenia już od jakiegoś czasu. Spędzamy tam większość dnia, po czym wieczorem wracamy do domu i oglądamy razem film.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub - cywilny jak najbardziej, ale nie mam parcia.
Dzieci - na ten moment nie, ale być może za kilka lat zmienię zdanie, w co jednak wątpię.
A-----l - okazjonalnie w małych ilościach.
P-------y - nie akceptuję.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirekszukamirabelki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via MirekSzukaZony
  • 4
@Boopek

szukanie dziewczyny mając 170 cm wzrostu


Wiadomo, że mój wzrost nie jest zaletą, ale bez przesady. Miałem dotychczas dwie dziewczyny i żadna z nich nie miała problemu z moim wzrostem - wystarczało im to, że były niższe ode mnie.
  • Odpowiedz