Wpis z mikrobloga

Zwróćcie uwagę na styl komentowania Borka,
on wiecznie wymienia, szuka synonimów, używa porównań
Mbappe jest szybki, jest w formie, ma coś do udowodnienia
Maroko gra piłkę odważną, do przodu, nie bronią się
Zazwyczaj używa 3 porównań/synonimów
Jak usłyszycie raz to będziecie za każdym razem na to zwracać uwagę.
#mecz
  • 42
  • Odpowiedz
@fmatu: Tak ale też szukając ich powtarza jedno-dwa pierwsze słowa, powtarza jeden, może dwa zwroty na początku, powtarza to, co staje na początku zdania
  • Odpowiedz
@fmatu: Ten strzał był cudowny, ambrozyjski, anielski, arcy-piękny, atrakcyjny, boski, cudny, czarowny, dorodny, doskonały, fantastyczny, fascynujący, fenomenalny, godny podziwu, godny pozazdroszczenia, jak z bajki, jak z obrazka, kapitalny, krasnolicy, krasny, kwitnący, ładny, nadzwyczajny, najwyższej próby, nieziemski, niezwykły, olśniewający, oszałamiający, pierwszej klasy, pierwszej wody, piękniutki, pięknolicy, piękny, porywający, przecudny, przecudowny, przepiękny, przepyszny, prześliczny, prześwietny, przeuroczy, przewyborny, rajski, rewelacyjny, rozbrajający, seraficzny, śliczny, świetny, uroczy, urodny, urodziwy, urokliwy, urzekający, wspaniały, wyborny, wyśmienity, zachwycający, zjawiskowy,
  • Odpowiedz
@fmatu: Kurde, miałem podobną rozkminę z pół godziny temu i się zastanawiałem, czy tylko ja to słyszę ;) Mbappe szybki, dynamiczny i coś tam jeszcze. I tak za każdym razem.
  • Odpowiedz
@fmatu: w ogóle taki paradoks, że w tej naszej przaśnej szkole komentowania piłeczki im ktoś ma mniej do powiedzenia, tym bardziej wydaje mu się, że powinien bezsensownie #!$%@?ć przez cały dostępny czas. (°°
  • Odpowiedz