Wpis z mikrobloga

Ehh, poukładałem sobie na spokojnie w końcu wszystkie fakty i uświadomiłem, że chłopak na youtube nagrywał przez 15 lat i nagle wszystko stracił. Jestem empatyczną osobą i jak pomyślę sobie teraz co on musi czuć i jak wiele stracił to nawet mi brewka nie tyknie, w ogóle mi go nie żal, bardzo dobrze, że dostał bana i mam nadzieję, że więcej go nie zobaczymy w szeroko pojętym internecie. Trzymam kciuki, aby ślad po nim blednął z każdym dniem do momentu aż nie będzie już kompletnie nic znaczyć, a my zapomnimy, że ktoś taki w ogóle istniał. #famemma #highleague #youtube #nitro
Pobierz Redicle - Ehh, poukładałem sobie na spokojnie w końcu wszystkie fakty i uświadomiłem,...
źródło: comment_1671046151g1hLH7VsQzxdz2FNTWWBmt.jpg
  • 9
@Daqnny: boli, boli. Takich maluczkich ludzi nie jara samo posiadanie kasy, ale możliwość pokazania innym, że ją ma, że kupi moją i Twoją rodzinę, że ma moc "wyruchania naszych matek". Jara go ta jego śmieszna 'armia' kidosów, co gotowa jest utwierdzić go we wszystkim, a teraz to stracił i z każdym dniem będzie mieć wszystkiego mniej. Co z tego, że ma dużo kasy? Kupi sobie kolejny samochód? Kolejny komputer? Zamówi kolejną