Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Beeercik: No ja np. bo mam w nocy podlaczone sluchawki do pada i moge sobie szybko zrobic switcha z gry na twitcha, a potem wrocic. To po prostu czasami wygodniejsze.

PO DRUGIE CO TO ZA #!$%@? ARGUMENT, KIEDY ROZMAWIAMY O JEDNEJ Z NAJWIEKSZYCH KORPORACJI NA SWIECIE, KTORA WYPUSZCZA 1 Z 2 NAJWIEKSZYCH KONSOL NA RYNKU I WSZYSTKO POWINNO #!$%@? TIP TOP NA TEJ GOWNIANEJ MASZYNCE BEZ ZAJAKNIECIA.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
PO DRUGIE CO TO ZA #!$%@? ARGUMENT


@NielegalneKretowisko: Pytałeś dlaczego nikt o tym nie pisze w internecie to napisałem, że prawdopodobnie dlatego, że mało kto używa konsoli do takich celów.

Ludzie oglądają streamingi na apkach wbudowanych w tv
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Beeercik: Jakos na ps5 wszystko #!$%@? bez problemu. Po prostu Microsoft nie ogarnia aplikacji, bo wszystkie sa zrobione pod Android i nic nie dziala na Kernelu. Zwykla niekompetencja nieudacznikow.

Ja tez uzywam aplikacji z tv, twitch to wyjatek, ktory akurat sie sprawdza w takiej konfiguracji, gdy uzywasz konsoli.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NielegalneKretowisko: Nie wiem skąd się wziął ten problem. Specjalnie przed chwilą odpaliłem apke twitcha na xsx i zadnych problemów ¯\_(ツ)_/¯. Skoro nikt o tym nie pisze może to oznaczać że problem dotyczy bardzo małego odsetka osób.
  • Odpowiedz