Wpis z mikrobloga

Mam znajomego, który niezależnie od pory roku i temperatury na zewnątrz wystawia pranie na kilka h na balkon, żeby "pozbyć się wilgoci" i nie jest w stanie rozwiesić prania w mieszkaniu na suszarce, bo "śmierdzi wilgocią". Na moje słowa, że przecież pranie świeżo wyciągnięte z pralki pachnie ładnie i świeżo, to tylko popukał się w głowę. Robi tak przy każdej pogodzie i temperaturze, również w zimie. Czy Wy też tak robicie?
#pranie #mieszkanie
kjeller - Mam znajomego, który niezależnie od pory roku i temperatury na zewnątrz wys...

źródło: comment_1671018167YZtUtvHG3Es338Z3ABjepK.jpg

Pobierz

Czy wystawiasz świeżo skończone pranie na balkon?

  • ZAWSZE 15.2% (14)
  • WTF 15.2% (14)
  • Tylko w sytuacji, gdy jest ciepło i nie pada 69.6% (64)

Oddanych głosów: 92

  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kjeller: jak piorę ciuchy rowerowe z lajkry (których się nie wiruje) to wystawiam je na balkon żeby trochę obciekły. Potem dosuszam w mieszkaniu. Małe rzeczy jak bielizna czy nawet koszulki suszę w łazience na grzejniki, duże na suszarce w pokoju. Natomiast największe jak pościel czy koce wieszam w suszarni którą mam w bloku.
@fff112: zakładając że jest mała wilgotność i mróz, to tak, bo woda najpierw zamarznie, a potem odparuje. ale nie rozumiem sytuacji wystawiania prania na zewnątrz, gdy jest np. kilka stopni na plusie
@kjeller: Nie robię tak, ale też w moim mieszkaniu jest sucho lub bardzo sucho, więc dodatkowa wilgoć z prania po prostu się przydaje.

Ponadto mieszkam w dużym mieście, więc bałabym się, że pranie na balkonie złapie więcej smogu niż świeżego powietrza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i też nie chciałabym biegać po sąsiadach szukając rzeczy, które z tego balkonu zwiał mi wiatr, a nie jestem też fanką