Wpis z mikrobloga

Messi nigdy nie osiągnie tyle co Ronaldo XD także elo, widziałeś kiedyś karła jak strzela z przewrotki? Ja też nie, bo takie piłki na niego obrońcy zbierają podnosząc nogę na wysokość biodra XD a gdyby nie przychylność sędziów na mś to messi byłby już na kanapie w salonie :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tensnake: takie porównania możesz dać za dwa lata jak karzeł osiągnie obecny wiek CR7 lub porównać co było dwa lata temu z Ronaldo, ale czego oczekiwać od visca łebka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mateee: sugerujesz, że messi odstawi czipsy i kolę? Nie sądzę
takie porównania możesz dać za dwa lata jak karzeł osiągnie obecny wiek CR7 lub porównać co było dwa lata temu z Ronaldo, ale czego oczekiwać od visca łebka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mateee: Mówisz że Ronaldo w wieku 35 lat kreował grę, asystował i dryblował na boisku najlepiej na świecie? A nie czekaj on tego nie umie robić od co najmniej 10 lat xD.
@Tensnake:
Można uwielbiać Ronaldo (jak ja), ale trzeba przyznać, że ostatnio mu #!$%@?. Nie wiem czy to kwestia rodzinnej tragedii czy poprostu starość, ale widać, że nie może pogodzić się z tym, że nie gra nawet jak w swoich słabszych meczach. Gra dużo gorzej. Beznadziejne decyzje, brak szybkości, dryblingu, jest przewidywalny... Nie nadąża... W tym sezonie nic dawał Manchesterowi, a i Portugalii niewiele. Szopka w United i o ile to prawda,