Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Też uważacie, że najbardziej w kobietach ceni się to czego najbardziej im brakuje? I już nie mówię tu tylko o wyglądzie, bo od tego chciałem zacząć ten wpis, ale zdałem sobie sprawę że ta sama zasada tyczy się cech charakteru.

Ogółem w trakcie mojego życia w Polsce u większości kobiet brakowało mi tej dziewczęcości, takiej troski o innych, bardziej opiekuńczego nastawienia do faceta i nie mówię, że jest to coś złego, ale subiektywnie nie odpowiadał mi taki stan rzeczy. Od momentu jak przyjechałem do Japonii to można powiedzieć, że odnalazłem to czego szukałem i tak się zacząłem zastanawiać czy teraz po jakimś czasie spędzonym tu może mi zacząć brakować takiego twardszego podejścia do relacji czy życia.

A skąd taka rozkmina? Na podstawie dyskusji z Japończykami z pracy. Oni z kolei często potrzebują czegoś zgoła odwrotnego. Uważają, że takie poukładane dziewczęce kobiety są po prostu nudne i to przeświadczenie odbija się też na przeróżnych japońskich subkulturach.

A co do wyglądu to każdy wie jak wygląda przeciętna Polka, a jak Japonka i geny nie mają tu nic do rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) pora zacząć o siebie dbać. I tu też zaraz ktoś przyleci i powie, że przeciętne Japonki mają krzywe zęby, a ja na to powiem, że nie. Bo jeśli miały taką wadę to od dzieciństwa zadbały o to, by tej wady w dorosłym życiu już nie było. No i teraz dopiero przyszło mi do głowy, że spory wpływ na to może być standard życia w obu krajach. Pamiętam jakie koszty wiązały się w Polsce z dbaniem o siebie i prawda jest taka, że to na co dziewczyny w Polsce (i Panowie) muszą pracować po kilka godzin w Japonii idzie dostać za godzinę pracy.

Apropo pracy to ja uciekam i jestem ciekaw waszych opinii.

#sziszucontent #gownowpis #podroze #zwiazki #japonia i #malpy
Shishu - Też uważacie, że najbardziej w kobietach ceni się to czego najbardziej im br...

źródło: comment_1671002006McoQM9Aah8PRPqj8o2fmQH.jpg

Pobierz
  • 10
Też uważacie, że najbardziej w kobietach ceni się to czego najbardziej im brakuje?


@Shishu: nie. I tak. Po prostu tu nie ma nic do rzeczy kwestia kobiet. Jako ludzie mamy tendencję do szybkiego przywyknięcia do tego co jest i uznawania tego za normę. Za standard.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pociongowy: nieee bo w nocy dodałem i nikt nie komentowałem a byłem ciekaw większej ilości opinii ale wygląda na to że jak nie #!$%@? jakiejś zmyślonej historii to na normalne pytania nie uzyskam odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Quassar: ^, nie ma niestety. Reddit jest :( jakieś japońskie fora tylko w PHP to tego dotknąć wstyd
@Shishu: znajomego muszę spytać bo robił już 3 podejście do japoni i powiedział dość xD

Tak że wiem jak to jest dokładnie z tą sztucznością w japoni i na pokaz.
I jak ktoś nie lubi polki, a chcę japonkę to powodzenie xDDDD

Idź szukać atencji gdzie indziej.
nie ma niestety. Reddit jest :( jakieś japońskie fora tylko w PHP to tego dotknąć wstyd


@Shishu: to jest przecież najlepsze, takie fora są najbardziej przejrzyste, oczywiście jak już przejdziesz tutorial życia i wiesz gdzie po co kliknąć