Wpis z mikrobloga

@tomekwykopuje: Szacunek. Szkoda, że w Barcy wtedy byli Xavi i Iniesta i Luka nie mógł zagrać dla swojego ulubionego klubu z dzieciństwa :( Chociaż on na pewno nie żałuje xd
  • Odpowiedz
  • 22
@tomekwykopuje w sumie jak mają się modlić jeszcze kolejne 50 lat do ćpuna Maradony, to lepiej już do Messiego. Koleś przez ponad 15 lat trzyma wysoki poziom.
Messiemu puchar, tak. Argentynie już raczej niezbyt kibicuję.

Swoją drogą boski Diego już dwa lata nie bierze narkotyków
  • Odpowiedz
@KsiazePodziemi Bo Ronaldo kiedyś nie głosował, oddawal kapitna reprezentacji komuś, żeby na niego głosowali. Ale tu bardziej chodziło mi o to, że Ronaldo wygrał ligę mistrzów i nie zdobył zlotej piłki bo zrobił to Modric.
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew i sugerujesz że ronaldo ma bol dupy o ZP, kiedy messi sam w tych glosowaniach głosuje na przydupasów. Btw bardzo ciekawe, że cristiano sam głosował na modricia w tym plebiscycie, a ty gadasz że się na niego obraził ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew #!$%@? zachowanie, ale to nie wynika z bólu dupy bo ronaldo wiedział że nie ma szans. Przeiwjalo się info, że pojedzie na galę zeby zobaczyć jak benzema odbiera zp, a pozniej wyszlo cos takiego. Tak czy siak, jeśli chodzi o bol dupy o ZP to Leo znacznie przewyższa Cristiano.
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew bo Leo dostawał nawet jak nie zasługiwał (2010). Obaj są najlepszymi piłkarzami w historii, obaj są na jakichś płaszczyznach lepsi lub gorsi, messi człapie, ronaldo symuluje, messi mniej placze na boisku, i mozna wykieniac rozne irytujace cechy bo nikt nie jest idealny, ja nie mam zamiaru jechać po Leo, tylko wyjaśnić twoje #!$%@? o tym że ronaldo się rzekomo splakal w 2018, co jak każdy wie jest kłamstwem.
  • Odpowiedz