Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!
Na przygotowanie paczek został już tylko tydzień! Przyjmowanie zgłoszeń weryfikacyjnych zamykamy we wtorek, 20 grudnia o 23:59:59.

Jak co roku apelujemy: nie zostawiajcie weryfikacji na ostatnią chwilę! W przypadku odrzucenia może zabraknąć czasu na ponowne zgłoszenie, czego konsekwencją będzie wykluczenie z zabawy.

Kilka statystyk związanych z etapem przygotowywania i wysyłki paczek:
- w tym etapie udział bierze 567 osób
- aktualnie średni czas oczekiwania na weryfikację wynosi 4h 22m
- odrzucone zgłoszenia weryfikacyjne stanową 14,3% wszystkich zgłoszeń
- pozytywnie zweryfikowaliśmy 125 paczek, czyli 22% wszystkich
- 37 par ma możliwość nadania paczki (zweryfikowany pozytywnie zarówno nadawca jak i odbiorca)
- 24 paczki zostały nadane, a czego 3 odbiorców potwierdziło ich odbiór

Pozdrawiamy, ekipa wykoPAKI

#wykopaka
wykoPAKA - Mirki i Mirabelki!
Na przygotowanie paczek został już tylko tydzień! Przy...

źródło: comment_1670959402pCJWbFsYcoMWJJObzRIF8U.jpg

Pobierz
  • 19
@slepauliczka: @Ag90: teoretycznie tak. Praktycznie zależy jakimi Mirabelkami jesteście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli prawilnymi to nie będzie problemu. Ale jak dacie coś co nie przeszłoby przez weryfikację (np. zepsuta ryba, używany kocyk albo coś czego odbiorca zaznaczył, że nie chce) to w razie aferki może się to skończyć Ścianą Wstydu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Także podsumowując: tak, jeśli bez tego paka
@wykoPAKA: jak zawsze pół dnia spędzam szukając każdej jednej rzeczy, a potem doszukuję się w niej jakiś wad, które mogłyby nie przypaść do gustu paczkobiorcy i potem szukam od nowa :/. Dwie rzeczy już mam w domu, dwie są w drodze, po kolejne dwie lub trzy jadę jutro po sklepach i potem do szczęścia będzie mi brakować tylko jednej książki, której niestety wyprzedano cały nakład i nie ma w żadnej księgarni
@wykoPAKA: chciałem tylko napisać, że próg w tej edycji to żart. Brałem udział w wielu edycjach, zawsze w droższej wersji i robiłem wypasione paczki, a po 12 latach na wykopie mogłem zapisać się tylko o wersji lite? Trzeba dużo pisać, tylko o w tym chodzi? Jestem bardzo #!$%@?, bo to była moja ulubiona akcja przed świętami.