Wpis z mikrobloga

Cześć, Mirki chcę kupić sobie tv do mieszkania ale jestem w tym laikiem więc prośba o pomoc. Ja oglądam mecze (#ekstraklasaboners) plus czasem jakiś film, różowa oczywiście netflix. Jeśli chodzi o rozmiar myślałem o 43" bo do tv zaraz przed kanapą. Co byście wybrali? LED, QLED, OLED? Może polecicie coś konkretnego? Nie chciałbym wydać więcej niż 2600 i jest to max co mogę wydać. Na co zwrócić uwagę przy zakupie? #tv #telewizory i trochę #mecz
  • 8
  • Odpowiedz
@trostyt: nie polecam samsunga qled, popsuła mi sie płyta główna zaraz po gwarancji, wymienić na używana praktycznie sie nie da bo co model to wypuszczają płyty niekompatybilne z poprzednimi, a naprawa w serwisie samsung 1kzł i tylko 1 rok gwarancji na tą płytę więc też pewnie jakaś poserwisowa by wstawili
  • Odpowiedz
@trostyt: Powiem Tobie, z doświadczenia, nie bierz 43", nawet jak tv jest blisko, celuj w 55. To tylko wydaje się duże(podziękujesz później). Raz dwa zdasz sobie sprawę że jest zdecydowanie za mały i będzie kusiło na kolejny :D
Co do technologii, w tej kwocie nie zaszalejesz, szukaj tak żeby miał androida, przy słabszych tv android ratuje pupe bo przynajmniej aplikacje chodzą bez problemu.

Ja jako że w sumie nie oglądam tv(czasami
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sayanek wcześniej miałem samsunga 50 cali ue50j5100 i wydawał się za duży. Teraz chwilowo wstawiłem z sypialni mniejszego samsunga 43 cale ue43ru7102kxxh i ogląda się dużo przyjemniej dlatego myślałem o czymś mniejszym
  • Odpowiedz