Wpis z mikrobloga

@151346136: 150$ wykasuje mi cały zysk. Już kilkakrotnie o tym pisałem. Nie mam póki co SL. Wstrzymałem się z zakupami. Cash is king, gdzieś na wiosnę może będzie dobra okazja do zakupów.
Sprzedaż teraz, przed styczniem i IRA i nowymi produktami w 2023 to byłby szkolny błąd (ktoś tak kiedyś powiedział o stópkach( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Elon z osoby ciągnącej firmę w górę, stał się jej balastem
@gonzo91: to gdzie wchodzisz pod wode, to nie jest prog bolu
ale z tego co piszesz, widze, ze jeszcze daleko

Elon z osoby ciągnącej firmę w górę, stał się jej balastem


@gonzo91: pisalem o tym, ostrzegalem

Nie bawie sie w smieszne kreski, ale wykres wyglada obrzydliwie
@gonzo91
Nie nie, moje wygranko bedzie jak to dziabnie na na poziomy z początku listopada - tak sobie wymyśliłem i chce cały ruch zgarnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozycje też wczoraj pozamykałem i potwierałem w ustawieniu innym oczywiście prawie cały zysk poszedł się #!$%@?ć, ale liczyłem się z tym, jak i z tym że mogą zadupczyc jeszcze w góre, nie spodziewałem się że aż tak wysoko ale zamknąłem
Pobierz zjadaczszyszek3000 - @gonzo91 
Nie nie, moje wygranko bedzie jak to dziabnie na na po...
źródło: comment_1670954689rbDk8UlXOZhooMQffZnumF.jpg
@carlosszakal
Nie wybiegam tak daleko i uważam że rynek też nie, kieruje sie tym że rynek jest albo przewartościowany albo niedowartościowany i najczęściej wycenia niedaleką przyszłość o której zazwyczaj się nie mówi czyli np. Jutrzejszw 50bps jest wyceniane i będzie realizacja zysków natomiast prawie nikt o tym nie mówi

Co do spadków to wciąż jesteśmy w cięciu inflacji, podwyżek, problemów gospodarczych w krajach, surowcowych monetarnych itd. Jeszcze sporo przednami, być może jesteśmy