Wpis z mikrobloga

Cześć, szukam porady, jak to wyglada ze zgłaszaniem szkody z AC w pakiecie dealerskim? Z tego co pamietam od sprzedawcy to było tak: raz na rok ubezpieczeniowy mogę sobie bez utraty zniżek (bo pakiet dealerski ich nie posiada) zgłosić i naprostować jakąś szkodę w ramach tegoż pakietu). Zadzwonić, powiedzieć ze wczoraj podczas jazdy stało się to i to i ze chce to naprawić.

Ubezpieczyciel to Hestia.

Jeśli ktoś może pomóc dodatkowo, potwierdzić, zaprzeczyć to proszę o pomoc.

#ubezpieczenia #leasing #ac #pakietdeerski
Pobierz stojam_obok - Cześć, szukam porady, jak to wyglada ze zgłaszaniem szkody z AC w pakie...
źródło: comment_1670919770IHUKt6Kyj6yybyYC76gpF1.jpg
  • 4
@stojam_obok: co dealer to inne mają pakiety, niektórzy patrzą na szkody inni nie, ale... zawsze jest jakieś ale, te szkody tak czy siak będą na Twoim koncie bo firmy mają obowiązek zgłaszać wszystkie szkody do UFG.
@stojam_obok: Bez zwyżki za szkodę to możesz zgłosić, jeśli masz ochronę zniżki wykupioną. Jak nie, to będzie zwyżka.
A wracając do samego zgłoszenia szkody, to musisz swojego pośrednika pytać co masz w zakresie, bo my nie widzimy Twojej polisy :P można założyć, że awarii tam nie ma (za to odpowiada gwarant) a jedynie uszkodzenia od zdarzeń losowych lub nieznanego sprawcy. Tak czy tak kontaktuj się ze swoim pośrednikiem (tak w salonie
@OrzechowyDzem: Ok dzięki, najpierw z pośrednikiem, a potem dopiero do Hestii przygotowany callne.

Jednak co do pakietu ubezpieczeniowego dealerskiego to tam nie ma zniżek i nie ma zwyżek, tylko 2% aktualnej wartości auta - to wiem na pewno.
Jednak co do pakietu ubezpieczeniowego dealerskiego to tam nie ma zniżek i nie ma zwyżek, tylko 2% aktualnej wartości auta - to wiem na pewno.


@stojam_obok: a masz pewność że to działa w kolejnych latach czy tylko w momencie zakupu auta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)