Wpis z mikrobloga

@ChristianHorner: Cena na dystrybutorze była 5.99 + moja magiczna karta zniżkowa na 0.08% (można ją dostać od miłego Pana/Pani stojącego czasami na stacji). Stacja Mewa, Nadarzyńska, Kobyłka. Będę tamtędy przejeżdżał ponownie w czwartek wieczorem. Może przy tym tempie będzie już 4.99 :)
@stefan_pmp: nie sądziłem, że są jeszcze osoby które myślą ,że na orlenie czy innych shellach jest lepsze jakościowo paliwo od prywatnych mniejszych stacji, doskonale widać to u mnie, gdy tir po dostawie dla shella jedzie 100 metrów dalej i leje to samo paliwo dla malutkiej i tańszej stacji benzynowej.
@fearofgod: ja to w ogóle #!$%@?łem sobie wtryski od tankowania przez dluższy okres na konkretnym orlenie. Autentycznie przed tankowaniem tam wszystko było git, 5 miesięcy i elo. Oczywiście wtryski też pewnie były #!$%@?, a dolewanie tam tylko to przyspieszyło, ale nawet mój spec od wtrysków powiedział, że już druga osoba z tej stacji przyjechała XD
nie wiem, może jakiś syf w zbiorniku na stacji był czy coś. Bo samo paliwo w
@stefan_pmp: moze w latach 90 by to przeszło :P dobrze wiesz, że z dzisiejszym prawem, kontrolami, czy chociazby jedną skargą i dowodem na wode w paliwie, gosciu by miał #!$%@?, nikomu się to nie opłaca + tak samo wystarczy jedna plotka potwierdzona pseudo dowodem to i klientów by stracił, wiem ze były przypadki jakieś ale z tego co wiem, to dotyczyły one gigantów i wypadków związanych z jakimś parowaniem wody czy
@vealen0: o tym wlasnie pisałem wyżej, że zdarzają się jak najbardziej przypadki i najczęsciej one dotyczą dużych sieciówek. Zwykły błąd ludzki lub nie ludzki ale na pewno nie celowy. Zazwyczaj w tego typu sprawach było tak ,że X samochodów z jednej stacji zostało uszkodzonych, przez właśnie jakiś mankament. Ale odnośiłem się do celowych działań, bo śmieszy mnie myślenie ludzi, typu omijam stacje pieprzyk bo orlen ma lepsze paliwo ( ͡º
@fearofgod no szkoda że u mnie rok temu tania stacja straciła koncesje na paliwo po wyrywkowej kontroli. A na paliwie z pieprzyka agregat chodzić nie chce a gdy zmienisz paliwo na lotos czy Orlen to nagle śmiga
@Toolos: no dobrze, a co napisałem wyżej? że zaraz są kontrole i przypał więc nikt nie chce ryzykować, resztki januszów może na wymarciu. A co do agregatu to nie mi oceniać, dla mnie mało prawdopodobne, ale skoro sprawdziłeś to nie będę się kłócić ,że to nie przez paliwo :p