Wpis z mikrobloga

Siemano. Przeglądając dzisiaj tag i czytając wpisy na temat nitro i wardęgi przewinęło mi się gdzieś nazwisko Stonoga, które zmusiło mnie do pewnej refleksji. Możecie teraz nazwać mnie świrem i gościem, który snuje jakieś teorie spiskowe, ale chciałbym żebyście przyjrzeli się temu ciekawemu jak dla mnie poglądowi na sprawę. Jak wiadomo muran publicznie pomówił Stonogę o pewne rzeczy, a Stonoga postanowil nie popuścić mu tego tematu i złożyć pozew i uzyskać bardzo wysokie odszkodowanie od Jacy, ale oprócz tego Stonoga wziął sobie za cel zniszczenie freakowych federacji (głównie fame MMA).
https://youtu.be/CJ7814KPgUU
No i teraz przypatrzmy się następnemu filmikowi, w którym nitro czyta post z Facebooka Stonogi dotyczącego postu na fame MMA.
https://youtu.be/DYrDnLtGq3Q
Nitro siedzi zesrany i przed przeczytaniem posta na wstępie zaznacza, że Stonoga jest śmieszny i nie należy go traktować poważnie. Czyżby czegoś się bał? Jakie miał podstawy ku temu, by tak nazywać poważnego człowieka, który w życiu mu nie zaszkodził i nawet chyba nie wiedzial do niedawna kim jest nitro w ten sposób? W treści posta możemy przeczytać: "Postanowiłem wdrożyć procedurę z artykułu art... kodeksu postępowania karnego w sprawie osoby, która w imieniu fame MMA publikuje treści na kanale tzw. federacji. Zgodnie bowiem że znamionami czynów zabronionych z art... : nie ten tylko kto dokonuje tych przestępstw wyczerpuje jego znamiona ale i ten kto rozgłasza znieważające, pomawiające treści. W sprawie występuje poważny przypis art... który zaostrza karę za uczynienie sobie z przestępczego procederu stałe źródło dochodu" - i na końcu ten komentarz Nitra "no to się muranskiego tyczy" xddd. Jakiego #!$%@? muranskiego? On miał swój kanał i restreamowal konfy czy nitro? Do tego dorzucimy live wardęgi watahy i oglądanie na nich konferencji itd. i mamy sedno sprawy. Teraz wszystko układa się w logiczną całość czemu obydwaj zmówili się na usunięcie murana z fame. Może mieli nadzieję, że jeśli pozbędą się murana z fame to stonoga im odpuści i nie zrzuci ich kanałów z rowerka. Czemu chwilę przed banem wybuchła drama nitro z boxdelem? Nitro pewnie już wiedział, że jego kanał będzie niedługo zbanowany i możliwe, że poleca nawet kanały fame i wardęgi. Czemu boxdel nie zabiera głosu w tej sprawie a wardęga siedzi obsrany na twichu i gra w Lola? Mógłbym jeszcze przytoczyć parę wątków ale odechciało mi się już pisać, reszte wniosków możecie wyciągnąć sami.
#famemma
  • 15
@Fabriczo: Nie cały YouTube tylko ludzie, którzy zaszli mu za skórę i ma prawne podstawy do tego, żeby zrobić tak a nie inaczej. Gościu z taką wiedzą prawną i znajomosciami w przeszlosci nawet z służbami czego przykładem jest chociażby afera podsłuchowa może zdziałać takie rzeczy, że nawet ci się nie śniło. A wy dzieci nadal żyjcie w świadomości, że świat kończy się na YouTube.
@Fabriczo: Tak bo myślisz że on to robi dla kasy. Puknij się a łeb xd. Jakby PiS przez 7 lat dręczył ciebie i twoją rodzinę i odsiedział byś ostatnimi czasy parę lat w pierdlu to też byś miał #!$%@? i jechał po Jarku.
https://youtu.be/vOaIVd_IcPc
UPS flaga na kanał nitro przez zgłoszenie stonogi. Może jednak coś w tym jest?
@jotam_39: Mówi to gościu, który #!$%@? 10k akcji na wykopie i wypowiada się na każdy temat ze świata internetu haha, strzał w kolano ziomeczku. Ja o banie mlekozyniaka dowiedziałem mega późno i po prostu skojarzyłem fakty.
@Aonti: ciekawe, ale jest prostsze rozwiązanie, Jacek Murański to człowiek, który opiera swoją karierę na kontrowersji i wyciąganiu najgorszych brudów na innych, często bardzo popularnych twórców, zaczął od nitrozyniaka (afera ojcowska, ruski agent itp.), a później gdy Wardęga próbował nitrozyniaka bronić, to Jaca zaczął się brać też za niego (molestowanie kobiet jako boobsman) więc mieli wspólny interes w tym, żeby pozbyć się Murańskiego
@DEATHSTROKEBACK: no ale dopóki nitro porządnie się nie #!$%@?ł na fame za wpuszczanie jacy na linię i dawanie mu możliwości obrażania nitro i jego dziecka to Wardęga z wielkim uśmiechem na twarzy odbierał telefony od Jacka. Tutaj też ciekawy filmik. Wardęga przewidział przyszłość nitro tylko akurat wypowiadał się o kanale fame MMA. 3 flagi i kanał leci hehe.
https://youtu.be/7BjhWbNg3aM