Wpis z mikrobloga

Informacyjnie: w stanach pojawiają się oferty na 799$ za Samsunga Odyssey G9 (starszy, nie Neo - ten dalej 1800$)

Piszę o tym bo obniżki są sprzed paru godzin i jest duża szansa że odbiją się na cenach monitora w EU. To 3.5k (+ podatek i cło). W temacie #ultrawide to jak za darmo jak chodzi o 32:9

I tak, panel ma swoje wady - ale mniej niż połowa ceny jak za G9 Neo więc i tak warto

#pcmasterrace #komputery #gry #monitory
Atreyu - Informacyjnie: w stanach pojawiają się oferty na 799$ za Samsunga Odyssey G9...

źródło: comment_1670884161W7KrgUkLeyydnbtLwU9XUV.jpg

Pobierz
  • 8
@Roman_Polanski: Tak samo jak monitory 32" 4K które niektórzy na tagu bardzo wychwalają. Dla jednych się nie zmieści, dla drugich będzie za duża rozdziałka do grania bo za słabe bebechy mają, a dla trzecich odpada bo potrzebują dwóch fizycznych ekranów do pracy.

Ja np. może zmieściłbym jeden ekran 32", ale nie mam sprzętu który by uciągnął 30FPS w 4K i potrzebuję dwóch fizycznych monitorów do pracy. Przy takim 32:9 to bym
@Beeercik: RDR2, Cyberpunk, GTA, większość dużych gier

Każda strategia czy to Civka czy RTS wygląda genialnie

Prawie każde RPG

Jedyny problem jest w wypadku sieciowych strzelanek, bo tam sztucznie ogranicza się FOV (Overwatch), a tam gdzie nie ogranicza to zbyt szerokie pole widzenia przeszkadza (CS)
Atreyu - @Beeercik: RDR2, Cyberpunk, GTA, większość dużych gier

Każda strategia cz...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: Ale właśnie chodzi mi o to co widać na tym filmie, czyli brzydkie rozciągnięcie obrazu na krawędziach.
Moim zdaniem lepsza wczutka w grę jest wtedy, kiedy kąt widzenia mam zbliżony ludzkiemu, a nie 180* ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale też nie grałem na takim monitorze, więc to tylko takie myśli 'na sucho'.

Na pewno robiły na mnie wrażenie filmy w ultrawide z gier wyścigowych, albo MFS,
@Beeercik: kamera tego nie oddaje, jak siedzisz przed nim to nie widzisz zakrzywienia/rozciągnięcia tylko jesteś w centrum akcji. Masz taką samą odległość od fotela, do każdego punktu na monitorze - mniej więcej jak siedzisz poprawnie. Mam zwykły ultrawide i to już robi robotę

a nie 180* ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Beeercik: ale to właśnie jest pole widzenia, to nie tak że nie widzisz ramek. Oczywiście jest