Wpis z mikrobloga

#allegro #olx #zalesie

Sprzedawałem kod na gierki dołączony do karty graficznej, myk był taki, że trzeba posiadać odpowiednią kartę lub załatwić sobie ziomka który posiada taką kartę, oczywiście sprzedawałem poniżej 50% wartości od jednej gry i wyraźnie zaznaczyłem, że taką kartę trzeba posiadać jak i różne chocki klocki trzeba #!$%@?ć by te gry aktywować i by się ludzie zapoznali nim klikną kupuj ale oczywiście trafił się taki brainlet co kliknął kup a potem się pyta czy da radę aktywować to na jego RTX'ie xD gdyby to był jeden brainlet no to dobra ale w ciąglu zaledwie tygodnia dosłownie 10 osób pytało czy na RTX'ie to aktywują mimo, że jak byk pisałem że #!$%@? nie xD no to napisałem gościowi, że zwrotu hajsu żadnego nie będzie bo już mam dosyć osób co nie patrzą co kupują i elo, nie wiem co się z tym Allegro i OLX porobiło, kiedyś sporo sprzedawałem i aż tak źle nie było, ostatnio sprzedawałem Pocophona ze zmodowanym romem co też zaznaczałem a kupująca potem zdziwiona, że nie wiedziała nic o tym mimo, że pisałem ¯\_(ツ)_/¯
Pobierz UczesanyPedryl - #allegro #olx #zalesie

Sprzedawałem kod na gierki dołączony do ka...
źródło: comment_1670883491HR2Q6tB3xkdae5U7ymQaJ2.jpg
  • 4
@UczesanyPedryl: Teraz wchodzac na konkretna oferte widzisz: 1. obrazek z cena + przewidywany czas dostawy i inne duperele typu allegro pay business, 2. (scrolujac 2 razy na dol) parametry oferty, ktore allegro w kazdym momencie modyfikuej ich #!$%@? algorytmem dopasowywania produktyzacji ofert czy jak oni to tam nazywaja, 3 (scorulujac znowu 2 razy) widzisz dopiero prawidlowy opis aukcji, na ktory wiekszosc kupujacych ma #!$%@?, bo milion innych rzeczy mu allegro wyswietla.
@UczesanyPedryl: Sprzedając na allegro jednorazowy kod nie boisz się że kupujący wykorzysta i złoży spór na allegro że kod jest niedziałający przez co zostaniesz bez kasy i bez kodu?


@Dizel_AHTUNG: Kasę wypłacam tego samego dnia, to Allegro zostaje bez kasy więc osobiście mam wyjebongo, kiedyś jak neetowałem to z ponad 100 różnych Steamowych kodów opchnąłem i odziwo nie było problemów z oszustami, jedynie mnie ciekawi jak prawnie by to wyglądało