Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, jak pewnie nie jedyny tutaj #!$%@?łem się w kode (nieszczęsny thiocodin), udało się odstawić na stałe to gówno (za duża tolerka) i za niedługo się wybieram na badania, ale orientacyjnie chciałem zapytać jak dużą papkę z wątroby i żołądka mogłem już sobie zrobić biorąc średnio 150mg + sulfogwajakol raz w tygodniu przez rok?

Wiadomo, że z fusów się tego nie wywróży i mam #!$%@?ć do lekarza, ale zastanawiam się czy to już jakieś nieodwracalne zmiany w organizmie mogły zajść czy obędzie się bez rurek w ciele ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przez cały ten okres i po odstawieniu nie miałem żadnych bóli i innych negatywnych efektów oprócz sporadycznych nudności pod koniec nałogu

23lvl, 80kg

#narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko #thiocodin #kodeina

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6397893a7a12ddf164841a69
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 13
ZazdrosnaSurykatka: Mam to szczęście w nieszczęściu, że jak miałem 11-12 lat, to napatrzyłem się na starego, gdy zostawałem z nim sam w domu, a jego gięło jak na Kensington w Filadelfi od hery pomieszanej z metadonem. W końcu przekręcił się na AIDS. Lata 90 na propsie. Może dlatego zawsze podchodziłem do opiatów z głęboką rezerwą. Ale kiedyś się skusiłem na kodę i zadziałała tak sobie. Do tego stopnia, że po za
zu: Zrób sobie próby wątrobowe z krwi. Czy masz objawy wrzodów żołądka? Poszłabym do lekarza-internisty i opowiedziała szczerze o tym. Jak się wstydzisz że tyle brałeś to powiedz że miałeś przewlekły kaszel i tylko to pomagało. Lekarz niech Ci zleci próby wątrobowe, a sam prywatnie możesz sobie zrobić gastroskopię to będziesz wiedział co z żołądkiem.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua