Wpis z mikrobloga

Z czego wynika dzisiejszy ruch na tagu i zainteresowanie perypetiami Nitropodróżnika? To taki temat zastępczy dla wykopków podczas gdy emerytowany mitoman łukaszek zawiesił swoją działalność i ograniczył podrzucanie popeliny swoim pelikanom?
Biedny Krzysio jeszce nie został osadzony w DPS? Aron dostał po łypie od osiedlowego wojownika łukaszka? Wreszcie czy Srawek trafił do więzienia o zaostrzonym rygorze jak wynikało z waszych hucznych zapowiedzi.

Rozkład jazdy znany?

PS: Dlaczego łukaszek nie chwali się swoimi wyczynami na komendzie, na którą miał zaproszenie na 15.30 o czym sam informował. Coś poszło nie tak? Szit hapens?

#kononowicz #patostreamy #rozkladjazdypks
  • 22
@Filip-Walter: a co to mało razy on się już wyprowadzał? Mnie to nie dziwi jakoś szczególnie. Z Krzyśkiem w domku drewnianym mógłby wytrzymać chyba tylko łukaszek, bo od tego on jest, od tego jest on
@Filip-Walter: a co ktokolwiek zawinił oregano, że spędza całe dnie na pisaniu o nich? mało tego jeszcze w jakieś procesy się bawi - nie zastanawiałeś się nigdy nad tym? Wydrukować ci listę jego arcywrogów?
@Filip-Walter: a co zrobił, że stał się waszym bohaterem? @The_Rainman: kochasz olusia? bo widziałem, że niektórzy macie tendencje do spotykania się z nim i nie wiem co wy tam wyprawiacie, ale z tego co widziałem to na grubo się bawicie i nieprzyzwoicie
@Filip-Walter: To zadaj jakieś dobre pytanie a jakieś tam pitu pitu. Czy ja się pytam o twoje hobby albo czy ktoś coś ci wyrządził - NIE. A szkolną pewnie oglądasz z mniejszymi lub bardziej istotnymi przemyśleniami. No chyba, że bezkrytycznie ci to przychodzi
@Filip-Walter: bo znam dobrze jego działalność i potrafię zaobserwować jakimi manipulacjami się posługuje. A to nie jest taki super heros na jakiego się kreuje. To nie ja jestem agresorem chociaż pewnie niektórzy mogą tak uważać.
@Filip-Walter: No skoro nie jesteś jego zwolennikiem, to być może jest jeszcze jakaś szansa dla ciebie. Udaj się do jaskini lwa... i zobacz jakie komentarze zamieszczają tam jego wierni poddani i ślepo zaślepieni w niego. Oni próbują odkrywać jakąś prawdę ale łukasz całkowicie im splugawił rozumy.
Od tego jestem tu ja, żeby te jego farmazony i kit, który wciska mu wypominać.
Zrozumiałeś już?