Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Z ciekawości łapie kontakt z młodymi laskami na portalach randkowych. mam 36 lat. Normalnie z młodymi laska można gadać. Ogólnie spotkać się i zaliczyć może i ciężko ale to nie do końca kwestia wieku bo ogólnie jest ciężko. Właśnie gadałem z 17 letnia dziewczyna przez kamerkę na Messenger. Puszczała mi gówno rap, pokazywała swoje tiktoki i jak z koleżanką udaje glizdę ¯\_(ツ)_/¯. Inna dzwoni też na kam i nie ma nic do powiedzenia tylko w kółko to samo powtarza, że się napiła, że chora i że ojczym przyjedzie. Trzecia 23 lata gadała że się ze mną spotka w weekend ale chyba ja to przerosło. Będę obserwował rynek młodych świń dalej...

#plodnajulka #randki #malolatkipersymonki #logikarozowychpaskow #przegryw
  • 12
@Blueweb: Miałem pomimo swojej brzydoty i kurduplowatości jakieś matche na Tinder z dziewczynami 18-20 lat. Jak jest z rozmową to nie wiem, bo nie zagadywałem. Czasami zdarza mi się też, że mimo 36 lat na karku jak sobie spaceruję tu i tam, to patrzy się na mnie jakaś małolata. Myślę, że wynika to z tego, że długi czas wyglądałem dość młodo i rysy twarzy młodzieniaszka dalej mi zostały, chociaż zaczyna już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Szumimiwelbie: @FanWichury: @Tata_Kasi: @Pharos: @Polnischefuhrer: @Obronca_Przegrywow: @Pharos: @krykoz:

Ok. Jestem po dwóch godzinach gadania na messenger z 17stka. Pokazała mi jak powstają te słynne tiktoki, przebierała się przy mnie i ćwiczyła - niby nic ale dla takiego dziada jak ja to lepsze niż oglądać serial czy mecz. Ma chłopaka i to on będzie roochał ale nie wygląda zbyt ciekawie. Poza tym mieszka bardzo ona