Wpis z mikrobloga

To jest niesamowite że łykopki w gorące wyplusują to że państwa są dziś przeżarte nacjonalistyczną szkodliwą narracją i będą klaskać do tego, że ktoś zostaje skazany za to, że czuję, że przynależy do innej grupy niż tej do której mu wmawiają że należy. XD
Narodowość to abstrakcyjny koncept wystarczająco, ja myślę że wy byście chcieli najlepiej żeby mniejszość Niemiecką też w Polsce skazać za zdradę państwa cokolwiek to #!$%@? znaczy i sami się oddali do sądu Ukraińskiego za zdradę Ukrainy jakbyście mogli XD żałośni jesteście i nie pozdrawiam was #ukraina #bekazwykopkow #bekazprawakow #bekazszurow #bekaznarodowcow
Pobierz C.....n - To jest niesamowite że łykopki w gorące wyplusują to że państwa są dziś prz...
źródło: comment_1670865026YxLT0FkPhJfjEMDSyqZpps.jpg
  • 49
@lublinmk xD a w Polsce nie możesz beknąć za zdradę?

Nie wiem do czego dążysz ale ewidentnie lecisz w kulki z argumentami więc kończę ta dyskusje
że ktoś zostaje skazany za to, że czuję, że przynależy do innej grupy niż tej do której mu wmawiają że należy


@Cyprein: Mogę służyć w wojsku USA, później zwiać, zwerbować się w Al'ka-idzie, planować ataki terrorystyczne na terenie USA, na koniec dać się złapać i płakać że jak to tak, że przecież przynależę do innej grup niż mi wmawiają. Weź rób lepsze baity xD
@Cyprein: jak się czuł kacapem to po #!$%@? służył w wojsku i składał przysięgę na wierność Ukrainie. W każdym cywilizowanym kraju za złamanie przysięgi są paragrafy


@lublinmk: pewnie został zmuszony, skoro młodzi mężczyźni nie mogą opuścić kraju to podejrzewam, że siłą ich ciągną do armii.
A u nas na #obowiazkowecwiczeniawojskowe też musisz podpisać przysięgę bo inaczej masz sprawę.
@Cyprein: co ty #!$%@? xD to tak jakbyś powiedział, że gość podpisał umowę z firmą A i wziął od nich informacje i dał firmie B żeby firma B mogła na tym zarobić. No #!$%@? jak zatrudniasz się w firmie A i podpisujesz papiery o poufności danych a następnie łamiesz umowę to idziesz #!$%@? siedzieć i nie #!$%@? o jakichś wymyślonych konceptach xD

Wam się już odkleiło zupełnie od tych urojeń, że
Zdradę xD Rosjanin zdradził Ukraińców, logika


@Cyprein: Mógłby być #!$%@? samcem osy z Alfa Centauri. Złamał przysięgę, i powinien się cieszyć że jedynie 13 lat będzie kiblował.

Ja jako stara konserwa uważam jedno - za zdradę jedyną kara jest śmierć.