Wpis z mikrobloga

To jest niesamowite że łykopki w gorące wyplusują to że państwa są dziś przeżarte nacjonalistyczną szkodliwą narracją i będą klaskać do tego, że ktoś zostaje skazany za to, że czuję, że przynależy do innej grupy niż tej do której mu wmawiają że należy. XD
Narodowość to abstrakcyjny koncept wystarczająco, ja myślę że wy byście chcieli najlepiej żeby mniejszość Niemiecką też w Polsce skazać za zdradę państwa cokolwiek to #!$%@? znaczy i sami się oddali do sądu Ukraińskiego za zdradę Ukrainy jakbyście mogli XD żałośni jesteście i nie pozdrawiam was #ukraina #bekazwykopkow #bekazprawakow #bekazszurow #bekaznarodowcow
Pobierz C.....n - To jest niesamowite że łykopki w gorące wyplusują to że państwa są dziś prz...
źródło: comment_1670865026YxLT0FkPhJfjEMDSyqZpps.jpg
  • 49
@lublinmk Nie ma właściwie mowy, że służył w Wojsku Ukr.
Równie dobrze mógł służyć w okresie rządów partii regionów, gdzie mógł wyrażać swoją Narodowość. Kiedy odebrano mu możliwość do jej wyrażania, zwrócił się do swojego narodu. To takie proste.
Narodowość to abstrakcyjny koncept wystarczająco, ja myślę że wy byście chcieli najlepiej żeby mniejszość Niemiecką też w Polsce skazać za zdradę państwa cokolwiek to #!$%@? znaczy i sami się oddali do sądu Ukraińskiego za zdradę Ukrainy jakbyście mogli


@Cyprein: dlaczego tak twierdzisz? Co ci przeszkadza mniejszość niemiecka? Dlaczego chcesz się oddać w ręce sądu ukraińskiego i za jaką zdradę?
@Cyprein: Ukrainiec zdradził Ukraińców gdyby u Rosjan stało się to samo to nie było by żadnego wyroku tylko kula w łeb bo wrócili do starego systemu z wojny ojczyźnianej gdzie prokurator połowy nie nadążał podpisywać wyroków śmierci za dezercję Imo to też bym wyrwał chwasta zamiast go karmić przez 13 lat ale ukry muszą sprawiać wrażenie cywilizowanych¯\_(ツ)_/¯