Wpis z mikrobloga

Mnie bardziej śmieszy naiwność elektoratu lewicy, który myśli o tym że partia wywalczy dla nich jakieś ekstra przywileje lub hajs kosztem reszty społeczeństwa, a tu pasożyty dostały kubeł zimnej wody na te głupie łby.

Reszty wyborców tez mi nie szkoda, salon odgrywa przed plebsem maskaradę, a na front i tak pójdą przygłupy które dały się na to nabrać.


@cerastes: pieknie opisane - lepiej bym tego nie ujal xD
Kazdy idiota walczacy
@Kryspin013: nosz kierwa mać, ja rozumiem. Ty zrozum że ja nie pisze o WSZYSTKICH tylko o dużej części xD co te twoje wrsutki mają mi niby udowodnić?


@zmasowanyatak: Nic, to moja opinia że jednak korwiniści się wcale w większości nie obudzili. Jakoś nie widać by poparcie im spadło czy by masowo publicznie się od nich ludzie odwracali.

Ale nvm, eot
@hermes600: socjaldemokratyczny kaptializm w wersji skandynawskiej jak najbardziej ma ograniczona dystrybucje, i to jest cel do jakiego chcialbym dazyc. nie popieram absolutnego zostawienia samemu sobie kazdego, ale nie popieram komunizmu, czyli upanstwowienia wszystkiego i tzw. wszystkim rowno wszystkim gowno.

nie popieram konkretnych partii politycznych tylko konkretne rozwiazania, w tamtym momencie akurat ta partia mi odpowiadala, teraz jak widac przestala.
@gharman: właśnie widzę, że chciałbyś czegoś na wzór krajów skandynawskich, ale tak naprawdę nie ma takiej partii w Polsce, od czegoś trzeba zacząć nawet jak w pełni nie zgaszasz się ze wszystkimi poglądami. Moim zdaniem im bliżej centrum tym lepiej