Wpis z mikrobloga

Kto projektuje strony internetowe?

Strony internetowe to teraz temat, który rządzi każdym przedsiębiorstwem. Ludzie uważają, iż poważna firma powinna mieć taką witrynę, świetnie zaprojektowaną, o rewelacyjnej szacie, a także taką, po której gość będzie mógł przemieszczać się intuicyjnie. Strona internetowa powinna zachęcać użytkownika do skorzystania z niej, sprawdzenia informacji. Dlatego ważny jest jej wygląd, ale także opcja menu, dzięki której przemieszczanie się po witrynie będzie jeszcze prostsze. Kto projektuje wyjątkowe strony internetowe i jaka powinna być osoba, która to robi? Jak wybrać najlepszą firmę graficzną? Odpowiadamy!

Czytaj dalej na Uidea.pl

https://www.uidea.pl/uslugi/

#grafika #biznes #webdev #stronywww
Uidea - Kto projektuje strony internetowe? 

Strony internetowe to teraz temat, któ...

źródło: comment_1670842729Mvrosgpd8AqJ9IIcQeeqAK.jpg

Pobierz
  • 20
@gunsiarz: No z tym to się kompletnie nie zgodzę. Fanpage nigdy nie był i nigdy nie będzie dobry zamiennikiem dla strony. Te rzeczy mogą iść ze sobą w parze, ale jedno nie zastępuje drugiego.
@TheBestThing:

No nie wiem. W page speed macie aż 25 punktów. Hierarchia nagłówków leży. W sliderze w topie macie zdjęcie 14MB xD WIem, że to nie UI but still ¯_(ツ)_/¯

Co do obrazka, to faktycznie jakaś wpadka tutaj miała miejsce ze strony jednego z naszych pracowników(niezwiązanych z pisaniem kodu) - obrazek został dodany przez pomyłkę w takim rozmiarze, już to poprawiliśmy, dzięki za informację ( ͡~ ͜ʖ ͡°
@gunsiarz:

Teraz wystarczy darmowy fanpage na FB.

Tak jak Veni wyżej pisze, fanpage nie zastąpi profesjonalnej strony internetowej, może być w niektórych przypadkach jakąś jej namiastką, ale nigdy nie zapewni takich funkcjonalności, jak indywidualnie wykonana strona internetowa.
@kimikini: Czy ja wiem czy się kończą. Po prostu narobiła się tam duża konkurencja między ludźmi o niezbyt wysokim poziomie umiejętności w tym zakresie.
@kimikini: Co kto lubi, nie badam rynku w tym kierunku. Ja osobiście jak wchodzę na stronę, na której pierwsze co widzę to reklama kreatora, to jest to moja ostatnia wizyta na owej witrynie.