Wpis z mikrobloga

@Kantar juz jakis czas temu zauwazylem ze wajkop powoli zaczyna przypominać pikabu gdzie stare zgredy przychodzą i pierdzą narzekając na ten świat. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nawet naprawdę śmiesznych memow jest coraz mniej w gorących, zamiast tego mamy w goracych opowieści o tym jak chłop walczy o służebność przechodu w sądzie.
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: no i takie cos mozna poczytac, dowiedziec sie czegos nowego, zapytac. A jak sie nie podoba to idz byc zoomerem gdzie indziej. Przez was ten portal stoczyl sie na dno. Wszedzie kotki i pieski, rzygac sie chce a czarna juz sie zbliza do limitu karwasz twarz
  • Odpowiedz
@Prusti mentalnie już jesteś tym wujkiem z którego się śmiałeś jeszcze 10 lat temu, że narzekal jaka to ta mlodzie kurla jest.

Nie wiem jak Ty, ale ja nie chciałbym być zamknięty w swojej bańce poglądów. Chciałbym wiedzieć jakie problemy trapią najmłodsze pokolenie, co ich bawi i przeraża tak żeby móc z nimi rozmawiać a nie wygłaszać ex cathedra moja najmojszą prawdę.

No ale co oto lubi.
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: ale co ty teraz za wywod robisz? Napisales ze brakuje ci memeskow a nie ze nie macie gdzie wylac swoich przemyslen.
O moj mental sie nie martw bo osiagnalem wszystko co sobie zalozylem majac nascie lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak juz chcesz porownywac do wujkow to ja jestem tym wujkiem, ktorego zoomerstwo z rodziny pyta o rady i ktory uchodzi za czlowieka sukcesu. Wiec
  • Odpowiedz
ale co ty teraz za wywod robisz? Napisales ze brakuje ci memeskow a nie ze nie macie gdzie wylac swoich przemyslen.


Lvl 34 here, więc najpewniej jestem starszy od Ciebie.

O moj mental sie nie martw bo osiagnalem wszystko co sobie zalozylem majac nascie lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak juz chcesz porownywac do wujkow to ja jestem tym wujkiem, ktorego zoomerstwo z rodziny pyta o rady i ktory uchodzi
  • Odpowiedz
@Kantar: kilka lat temu te zgredy spamowały wpisami, że jedyne właściwe pokolenie to to, które przeżyło dzieciństwo w latach 90, a teraz robią boomer content o zdrowiu xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ja #!$%@?ę, nie moja wina, że sporo osób założyło tu konto, kiedy wy na mleko mówiliście jeszcze gugu. I wiecie co? Było wtedy o wiele mniej gnoju niż teraz. Szczególnie widać to w komentarzach do znalezisk.
  • Odpowiedz
@Kantar: To był portal młodzieżowy 15 lat temu i teraz ta młodzież dorosła
Niestety trzeba czekać na nowy portal (tak jak przechodziliśmy z Facebooka na Twittera czy inne social media), a na wypok same dziady zostaną i będą se gadać o połowie Karpia i nowych maściach na hemoroidy w spokoju
  • Odpowiedz
@Desxon: Niech sobie piszą nawet pod tagiem wędkarstwo czy cos co kto lubi. Tu bardziej mnie wkurzyło to ile można spamować ten sam dowcip.
Dzień w dzień w gorących nieotagowany jakimś specjalnym tagiem super humorek że hehe plecy bolą bo oddycha albo "po 30 to normalnie ruszyłem głową i jadę do szpitala"

Ile można. xD Faktycznie jak dziadki których śmieszy jeden żart przez 20 lat i go w nieskończoność powtarzają.
  • Odpowiedz