Wpis z mikrobloga

@Zjem_Ci_nos: gdyby nie #!$%@? ESP które zapomniałem wyłączyć to bym pięknie #!$%@?ł rondo bokiem. Ech sami amatorzy na drodze, ledwo lekko mi autko bokiem zaczęło iść, kontra już założona a typ za mną trąbi. Na #!$%@?? Od trąbienia mi się esp nie wyłączy typie!
@Zjem_Ci_nos: weź, #!$%@?, dzisiaj jadąc do roboty po rozjeżdżonym jakaś tępa głowa w Yarisce jechała 15 na godzinę. to już była przesada. okej, rozumiem, śnieg, ale jeśli ktoś się czuje aż tak niepewnie, to niech w domu zostanie, bo idąc piechotą też można się wywalić i sobie głupi ryj rozwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@komakow: jak nie czujesz się pewnie to jedź autobusem lub taksą. Nie bądź zawalidrogą, która nie umie ruszyć spod świateł albo jak wczoraj o zgrozo zablokowała krajówkę bo nie dała rady wjechać pod górkę i zrobił się 15 kilometrowy korek w którym niestety stały też pługi.
Poćwicz wieczorem przy małym ruchu, wpraw się, miej szacunek do innych uczestników ruchu.
@Zjem_Ci_nos: no widzisz, opisujesz promil kierowców którzy totalnie nie dają sobie rady i wrzucasz ich wszystkich do jednego worka 'tych co nie jadą pakę po sniego'. Ja nie jadę pakę po śniegu, a może jade, zależy od konkretnych warunków w chwili i miejscu którym jestem. Nie lubię takiego generalizowania. Nie lubię też tych co uważają ze kontrolują każdy aspekt jazdy i nawet w deszczu tak gęstym że ledwo widać na 20
deszczu tak gęstym że ledwo widać na 20 metrów wyprzedzają na trzeciego bo przecież co może się stać


@komakow: No takich debilizmów to może nie, ale żeby ciężarówki wyprzedzały to.. eh. Wczoraj chyba 5 takich było, także nie promil, jednak trochę większa ilość.