Wpis z mikrobloga

Ale upokorzenie MiniMajka w najnowszym filmie XD Aż mi się go nawet trochę szkoda zrobiła jak go wyśmiewała.
Wydać kilka tysi by zobaczyć taką reakcję swojej ukochanej XD
Wydawała się w miarę normalna ale chyba zaczęło trochę odbijać od fejmu i kasy.
3 miesiące jeszcze max im daję. Dawałem do końca roku ale coś ich jeszcze trzyma razem, może umowa XD
Będzie brak kobity, Youtube prawie umarł, majkelki coś tam może dadzą jeszcze zarobić chwilowo.
Zostaną tylko walki w #famemma czy tam #highleague
W ogóle co to #!$%@? za moda że i on i Paulina dali sobie już teraz prezenty pod choinkę XD
#ekipa #youtube #friz
MrBeast - Ale upokorzenie MiniMajka w najnowszym filmie XD Aż mi się go nawet trochę ...
  • 38
  • Odpowiedz
@MrBeast: kupił rzeczy jakby nie znał swojej dziewczyny. Byle bylo drogo,bez zastanowienia czy ona tego potrzebuje czy nie. Największa zenada z bielizną. Przecież ona się go brzydzi i pruje z normalnym typem, np operatorem. Powiedziała ze znowu kupuje bieliznę czyli nie raz dala do zrozumienia ze nie będzie dla niego tego zakładać
  • Odpowiedz
@CHAPLN: moze być, pewnie dlatego jest z nim tak długo, zeby po rozstaniu mniej po niej ludzie jeździli. Widać, ze to już ostatnie podrygi i obstawiam, ze doprowadzi do tego, że on sam odejdzie przez "różnice charakterów "
  • Odpowiedz
@MrBeast: gdzie tu jest pocisk obejrzałem od linkowane minuty do kremiki i są serdeczni dla siebie a ona ogranicza się do konstruktywnej krytyki, a pare Minty wcześniej chwaliła go za ładna dekoracje i ze zrobił tak jaki ona lubi, a zrobił tak jak ona lubi bo ona mu to komunikuje. 3/4 uwag ogranicza się do „Majk, już to mam”, „majk to nie praktyczne bo to mamy”, co jest wręcz archetypem kobiety
  • Odpowiedz
@MrBeast: może tak może nie, może oba naraz, napewno nie zdecydowała się dokończyć roastu i zmienić to u głosu na koniec, żeby potwierdzić ironie.

Chyba ze to serio jest ich choinka, bo ja to odebrałem jako ozdobę na stole xD
  • Odpowiedz
@MrBeast: przeciez dla niej to nigdy nie byl prawdziwy zwiazek i nigdy go nie kochala. Czekam tylko az sie rozstana i te wszystkie naiwniaki i dzieciaki dostana przyslowiowego liscia w ryj na otrząśnięcie się z tej swojej naiwnosci, ze laska ktora jako tako wyglada zainteresowalaby sie lysiejacym karlem z krzywymi zebami i IQ 60 gdyby nie byl w ekipie i nie mogl jej rozpromowac xD Tyle osob mnie hejtowalo jak pisalem,
  • Odpowiedz
@Zed_Mistrz_Cieni: kto ją bedzie chcial po karle ruchac? Tego widoki i wyobrazen nie da sie zapomniec. Ona znajdzie tylko jakiego raczkujacego infu lub no name ktory bedzie liczyl na wybicie sie na niej i zrobi wszystko by to osiagnac tak jak ona.
A jest z nim tylko po to by hype jeszcze jakis na siebie utrzymywac. Jest z nim od samego poczatku tylko dla zasiegow i to jest nie do podwazenia
  • Odpowiedz
@Zed_Mistrz_Cieni: może chce zostawić rozstanie na moment jak jej zasięgi spadną? Załóżmy że za pół roku się Paulinka przyje widzom, zasięgi spadną o połowę i pyk rozstanie, to wygeneruje boost do zasięgów. Tylko żeby dobrze wyliczała co i jak żeby majkel nie był influ-trupem bo dupa nie boost będzie xD
  • Odpowiedz