Wpis z mikrobloga

Ale upokorzenie MiniMajka w najnowszym filmie XD Aż mi się go nawet trochę szkoda zrobiła jak go wyśmiewała.
Wydać kilka tysi by zobaczyć taką reakcję swojej ukochanej XD
Wydawała się w miarę normalna ale chyba zaczęło trochę odbijać od fejmu i kasy.
3 miesiące jeszcze max im daję. Dawałem do końca roku ale coś ich jeszcze trzyma razem, może umowa XD
Będzie brak kobity, Youtube prawie umarł, majkelki coś tam może dadzą jeszcze zarobić chwilowo.
Zostaną tylko walki w #famemma czy tam #highleague
W ogóle co to #!$%@? za moda że i on i Paulina dali sobie już teraz prezenty pod choinkę XD
#ekipa #youtube #friz
MrBeast - Ale upokorzenie MiniMajka w najnowszym filmie XD Aż mi się go nawet trochę ...
  • 38
@MrBeast: sorry ale oni coś za długo są ze sobą żeby tu chodziło o pieniądze, zwłaszcza że majkel już się nie trzyma z Frizem, a ona tak, zwłaszcza z Wersow, więc ewentualne zerwanie sprawiłoby, że to majkel by stracił widzów, ona może by nawet zyskała, np. na większej ilości crossów z genzie, może by dołączyła do genzie2, a może by jakiego chłopa influencera poderwała, jakiego Bartka z genzie, tego nie-od-hani.

tl:dr:
@Zed_Mistrz_Cieni: @MrBeast: pewnie było tak, że przyszedł karzeł do Friza i mówi, że ma dziewczyne i chce ją wkręcić w nagrywanie. Friz mówi 80% dla mnie i umowa, że macie być parą np. przez dwa lata ze względu na wizerunek. Friz może myślał, że dłużej będą ekipą dlatego chciał żeby związek nie rozpadł się w trakcie ekipy tylko po. może zrobił, to szybciej, a umowa została z karłem
nie robiłbym tego wcale, 187 cm here mógłbym knagą podsadzić karlice żeby przeszła przez płot ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@imargam_2137: to aż się boje pytac ile wzrostu masz ( ͡º ͜ʖ͡º)

@MrBeast: Jezu, przecież ona ze wszystkiego ciśnie albo bekę albo sugeruje, że nie używa, nie jest jej potrzebne, już ma. ale ogólnie to fajne, fajne prezenty xD przecież takim osobom