Wpis z mikrobloga

witam, kończy mi się lokata i myślałem żeby puścić kupon na bananie "all in". jakie macie pewniaczki zgodnie z poniższymi kryteriami:
- banan
- spółka nie wydmuszka produkująca ESPI, najlepiej swig, mwig
- kurs zdołowany przez wojnę/pandemię/kryzys/rząd
- duży potencjał wzrostu kursu, większy niż 100% (idealnie jeśli kurs już wcześniej był X razy wyżej niż obecnie)
#gielda
  • 10
@botereq: on nie pyta co masz w portfelu xD
Zepak zdołowany, ale juz raz była podbitka w srode, ktora prawie cała oddał do konca tygodnia
asbis - gdyby nie temat z inwestycją w robotyke to kurs by spadał i spadał, oby ten temat nie umarł jak kowid detektor :D coraz wiecej osob zaczyna dokladniej analizowac wydatki na jedzenie a co mowic o duzo drozszych zachciankach jak elektronika. oczywiscie asbis to nie
@affairz: wciaz zdolowana turystyka i gastronomia spelniaja te warunki czyli np rainbow enter amrest, ale sam musisz pootwierac raporty i zobaczyc ich sytuacje, zadluzenie itp. Moze jeszvze handel jak lpp ale tu nie bedzie 100% łatwo. Prawde mowiac wybor zdolowanych walorow z perspektywami jest mały
@kot__morderca: o to to, mi chodzi o papiery np. TSG - kurs był i pod 700 zł, teraz mamy 100, obecnie 140 zł, perspektywy imo przyzwoite. mi chodzi o spółeczki, które otwierając wykres w horyzoncie 5L stoją relatywnie nisko na tle historycznych wycen, tam gdzie wycena jest zdołowana przez negatywny sentyment bardziej niż przez jakieś realne poważne tarapaty. coś jak banki w covidzie lub niedawno
@widmo82: poleć coś
@kot__morderca: nie czaje czemu amrest mialby juz wzrastac (wielu tak ocenia). najtrudniejszy okres wlasnie przed nimi. to teraz najemcy będa mieli najwieksze problemy z utrzymaniem bo kiedys nie mozna tam bylo isc mimo ze wielu by chcialo a teraz wielu nie wybierze sie na jedzenie do lokalu bo ich najzwyczajniej nie bedzie stac.