Wpis z mikrobloga

Mirki, a bardziej Mirabelki, potrzebuję pomocy z prezentem dla #rozowypasek na święta. Tak do 300 zł.

Ogólnie myślałem nad jakąś bransoletką/naszyjnik bo kolczyków ona nie nosi tylko tego jest za dużo i nie wiem co wybrać i z jakiej firmy. Zwracacie bardziej uwagę czy dana rzecz jest np z apartu czy liczy się wygląd?

Druga opcja to seria mniejszych prezentów jak lampa uv bo maluje paznokcie, jakiś kubek do kawy, dobra kawa, zestaw herbat itd.

Podzielcie się swoimi pomysłami.
#prezenty #swieta #rozowepaski
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cagedindreams: Lampa uv będzie spoko, ale ja się nieststy nie znam, wiec nie pomogę. Plus jakaś bransoletka może? Ja nie zeracam uwagę na markę, ważne żeby była minimalistyczna, No ale rozowe so różne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cagedindreams: A może bransoletkę i charms jakiś do tego? A potem na kolejne okazje wystarczy dobierać następne charsmy i problem prezentów permanentnie rozwiązany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cagedindreams: Marka nie ma większego znaczenia, zwróć tylko uwagę, żeby była dobrej jakości a nie jakiś badziew w ładnym papierku (a nawet spoko firmy potrafią takie sprzedawać), ale przede wszystkim sugeruj się stylem biżuterii, jaki ona wybiera! Co do kawy, radzę wybrać kawę z jakiejś polskiej palarni kawy (np. Dobra Palarnia Kawy ma nawet teraz zestawy typu kawa, jakaś herbata i dobrej jakości syrop do kawy) :)
  • Odpowiedz
@cagedindreams: imo kupienie biżuterii w takiej kwocie jak nie wiesz na 100% co się podoba to średni pomysł.
Ja bym poszła właśnie w kilka drobnych prezentów, solidnie to spakować żeby cieszyło oko i będzie bardzo git ;)
  • Odpowiedz
@cagedindreams ja tylko trochę zwracam uwagę na Markę. Jednak wyglad bardziej się liczy.
Ja zakochałam się ostatnio w biżuterii Milloni - klasyczna, ponadczasowa. Ale ja lubię klasykę.

Co do drugiej opcji : uważam, że kupowanie prezentów pod zainteresowania jest super, jednak mała uwaga- bądź uwazny i słuchaj. W zainteresowaniach często już mamy wybrane modele sprzętów, książek do których wzdychamy lub planujemy kupić. No chyba, że wiesz , że możesz w ciemno.
  • Odpowiedz
@ptu14 ja mam już 2 pandorke od lubego ( ͡º ͜ʖ͡º) bardzo je lubię, bo kupuje charmsy tylko na wyjazdach. Jedni kupują magnesy, ja kupuje charmsy kojarzące się z danym miejscem ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@ptu14 tak, zawsze w sklepie Pandory. Mam z rzymu, Londynu, dubaju, tajlandii, Malty, wysp kanaryjskich i Chin. Zawsze sprawdzam, gdzie jest Pandora w danym miejscu. Mam też przypominają egipt, ale kupiona w PL, gdyż tam nie ma Pandory
  • Odpowiedz