Wpis z mikrobloga

Mirki, a bardziej Mirabelki, potrzebuję pomocy z prezentem dla #rozowypasek na święta. Tak do 300 zł.

Ogólnie myślałem nad jakąś bransoletką/naszyjnik bo kolczyków ona nie nosi tylko tego jest za dużo i nie wiem co wybrać i z jakiej firmy. Zwracacie bardziej uwagę czy dana rzecz jest np z apartu czy liczy się wygląd?

Druga opcja to seria mniejszych prezentów jak lampa uv bo maluje paznokcie, jakiś kubek do kawy, dobra kawa, zestaw herbat itd.

Podzielcie się swoimi pomysłami.
#prezenty #swieta #rozowepaski
  • 18
@cagedindreams: Marka nie ma większego znaczenia, zwróć tylko uwagę, żeby była dobrej jakości a nie jakiś badziew w ładnym papierku (a nawet spoko firmy potrafią takie sprzedawać), ale przede wszystkim sugeruj się stylem biżuterii, jaki ona wybiera! Co do kawy, radzę wybrać kawę z jakiejś polskiej palarni kawy (np. Dobra Palarnia Kawy ma nawet teraz zestawy typu kawa, jakaś herbata i dobrej jakości syrop do kawy) :)
@cagedindreams ja tylko trochę zwracam uwagę na Markę. Jednak wyglad bardziej się liczy.
Ja zakochałam się ostatnio w biżuterii Milloni - klasyczna, ponadczasowa. Ale ja lubię klasykę.

Co do drugiej opcji : uważam, że kupowanie prezentów pod zainteresowania jest super, jednak mała uwaga- bądź uwazny i słuchaj. W zainteresowaniach często już mamy wybrane modele sprzętów, książek do których wzdychamy lub planujemy kupić. No chyba, że wiesz , że możesz w ciemno.
@ptu14 tak, zawsze w sklepie Pandory. Mam z rzymu, Londynu, dubaju, tajlandii, Malty, wysp kanaryjskich i Chin. Zawsze sprawdzam, gdzie jest Pandora w danym miejscu. Mam też przypominają egipt, ale kupiona w PL, gdyż tam nie ma Pandory