Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Aby wyleczyć przedwczesny wytrysk trzeba brać tabletki i nie wolno podczas tego walić konia, bo w sumie to się nic nie zmieni. Mózg musi się przyzwyczaić do naturalnej kobiety i seksu z nią, a nie filmu z internetu.

Pytam całkowicie poważnie, bo nie mam dziewczyny. Kończę w mniej niż 1 min, to jest kwestia paru sekund. Co gdybym poszedł po takie tabletki, a następnie korzystał z usług prostytutki? Jest szansa, aby wyleczyć w ten sposób przedwczesny wytrysk bez partnerki?
Jak sobie czytam o tym leczeniu tabletkami to są ogromne restrykcje, u prostytutki to by było przecież w gumie, nie wiem czy mózg by to tak nie zadował, że jak sciągne gume z prawdziwą partnerką, to przedwczesny wytrysk nie wróci.

Tak na moje usprawiedliwienie, bo ludzie będą sie sapać pewnie w komach. Nie wchodząc w szczegóły, ostatnia moja dziewczyna rzuciła mnie własnie z tego powodu.
W sumie sie jej nie dziwie, jest bardzo młoda a seks to potrzeba fizjologiczna człowieka - no nie ukrywajmy, to bardzo ważna kwestia w związku. Troche mi smutno z tego powodu, ale boje sie, że kolejna też mnie przez to zostawi i chce to wyleczyć.

#medycyna #lekarz #seks #zwiazki #divy #divyzwykopem

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63960c417a12ddf16483df27
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Aby wyleczyć przedwczesny wytrysk t...

źródło: comment_1670778328ZnGQ0Rm9AdO8bsIPtih1hV.jpg

Pobierz
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania no dobra ale robiąc to sam dochodzisz szybko a z kobietą też? Czy jak rozumiem nie wiesz jakby było z kobietą ?!, Pytam bo generalnie to może tak nie działa xd w sensie jak ja sama też potrafię w minutę a jak z facetem to x minut xd samemu chyba najprościej dojść, wie się na sto procent gdzie dotchnac jak z jaka mocą i wszystko perfekt, ktoś inny odrazu nigdy nie
Fluoksetyna


@AnonimoweMirkoWyznania:

Zaczynaj od gry wstępnej zanim zaczniesz penetrację. Porządna mineta znacznie przyspiesza kobiecy orgazm.

Jeśli nie masz problemów ze wzodem to możesz spróbować gumek ze środkiem znieczulającym. Na dzień dobry masz +5 min stosunku.

Poza tym dobrze mieć wyćwiczone mięśnie kegla - im więcej ćwiczysz - tym bardziej jesteś w stanie kontrolować moment ejakulacji.

Unikaj pozycji od tyłu dopóki kobieta nie dojdzie.

Jeśli masz członka krótszego niz ~17 cm to
@AnonimoweMirkoWyznania:
Niestety to qrestwo ciezko wyleczyć. Tabletek nie polecam, ciężko po nich podnieść dragala.
Polecam na pewno Stud100. Biala buteleczka i czarny lub zloty korek.
Srodek znieczulajaco miejscowo. Psikasz na żołędzią i bierzesz sie do roboty po kilku minutach.
Minus taki ze na prawdę znieczula i lepiej nie dawac do buzi na poczatku bo podobno smak okropny.
Plus, z 2-3 min do 15 sie przedluza sama penetracja.
urolog: Jedyną przyczyną przedwczesnego wytrysku jest brak kontroli nad mięśniami dna miednicy. Zaciskasz je nie panując nad tym lub są trwale napięte. Jeśli są zaciśnięte, prowadzi to do szybkiego finishu i pogorszenia jakości erekcji na dłuższą metę.

Powodem takiego stanu mogą być:
- edging
- długie seanse masturbacyjne, podczas których stałe pomagasz sobie mięśniami Kegla, często nieświadomie, co je wzmacnia i zacieśnia
- ćwiczenia zaciskania mięśni Kegla (szalenie szkodliwe, nie robić