Wpis z mikrobloga

@powazny: Microsoft obiecywał, że nowe gry będą działały na obu konsolach, jednak producenci gier powoli zaczynają się buntować i otwarcie mówią, że robienie gry pod obie konsole jest trudne, a czasami psuje to gry na mocniejszej wersji. Póki co to na obu działają, ale nie wiadomo jak będzie w przyszłości.
  • Odpowiedz
@powazny: To zależy od wielu czynników. Przede wszystkim - TV 120Hz i czy jest Ci potrzebny napęd. Ja kupiłem S rok temu i ani razu nie odczułem potrzeby posiadania napędu.
  • Odpowiedz
producenci gier powoli zaczynają się buntować


@Chrystus: tak się zaczynają buntować, że na 2024 są zapowiedziane gry wspierające poprzednią generację ( ͡º ͜ʖ͡º) Może niech przestaną robić crossgeny i wykorzystają przewagi obecnej generacji?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Chrystus: proszę o cytaty tych producentów.
Jak na razie burzylo się jedno studio i to w sumie nie to studio a ktoś "powiązany" i straszna gówno burza z tego była.

A tymczasem w Cyberpunka w 60fps jebnac już można... :)))

@powazny: eska to zajebisty deal. Chyba że lubisz płyty, to nie. Miejsce się szybko kończy, prędzej czy później będziesz szukał dysku. Jest ten od nich ale drogi (600-1100zl)
  • Odpowiedz
@powazny: IMO warto kupić XSX.
Niby dużo gier w gejpassie, ale czasem kupuje jakieś gierki z drugiej ręki na płycie, wychodzą taniej i można odsprzedać tracąc dychę, może dwie.
Do tego zauważyłem, że nowe gierki wychodzą taniej na płycie niż cyfrówki.
  • Odpowiedz
@Chrystus: nie słuchaj takich głupot, to takie odklejenie umysłowe tych ludzi, że series s jest słabe i jednocześnie nadal wydają gry na poprzednią generację gdzie tam procek Jaguar jest chyba już słabszy od procków w nowych telefonach :d
  • Odpowiedz
Microsoft obiecywał, że nowe gry będą działały na obu konsolach, jednak producenci gier powoli zaczynają się buntować i otwarcie mówią, że robienie gry pod obie konsole jest trudne


@Chrystus: Zastanawiałem się czy ktoś bierze na poważnie wypowiedzi twórców Batmana, że "gra ścina na mocniejszej konsoli bo musimy wspierać też słabszą" ale widzę, że tak :D
  • Odpowiedz
@powazny: Zamiast pytać tutaj ludzi, odpal YT na telewizorze na którym będziesz grać i włącz gameplaye z obu konsol. Sam oceń czy różnica grafiki jest warta różnicy ceny.
Co do napędu płyt - przez ostatni rok tylko raz płaciłem za świeżą grę i był to Cyberpunk za 70zł. A ograłem całkiem sporo tytułów. Jeśli jesteś hardkorem który ograł 100% tytułów przez ostatnie 10 lat to może faktycznie napęd Ci sie
  • Odpowiedz
  • 2
Microsoft obiecywał, że nowe gry będą działały na obu konsolach, jednak producenci gier powoli zaczynają się buntować i otwarcie mówią, że robienie gry pod obie konsole jest trudne, a czasami psuje to gry na mocniejszej wersji. Póki co to na obu działają, ale nie wiadomo jak będzie w przyszłości.

@Chrystus otwarcie o tym powiedział bodajże grafik od indyków i typ broniący studia odpowiedzialnego za Gotham Knights, które na RTX 4090 działa
  • Odpowiedz