Wpis z mikrobloga

@powazny: Microsoft obiecywał, że nowe gry będą działały na obu konsolach, jednak producenci gier powoli zaczynają się buntować i otwarcie mówią, że robienie gry pod obie konsole jest trudne, a czasami psuje to gry na mocniejszej wersji. Póki co to na obu działają, ale nie wiadomo jak będzie w przyszłości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Chrystus: proszę o cytaty tych producentów.
Jak na razie burzylo się jedno studio i to w sumie nie to studio a ktoś "powiązany" i straszna gówno burza z tego była.

A tymczasem w Cyberpunka w 60fps jebnac już można... :)))

@powazny: eska to zajebisty deal. Chyba że lubisz płyty, to nie. Miejsce się szybko kończy, prędzej czy później będziesz szukał dysku. Jest ten od nich ale drogi (600-1100zl) albo dowolny
@powazny: IMO warto kupić XSX.
Niby dużo gier w gejpassie, ale czasem kupuje jakieś gierki z drugiej ręki na płycie, wychodzą taniej i można odsprzedać tracąc dychę, może dwie.
Do tego zauważyłem, że nowe gierki wychodzą taniej na płycie niż cyfrówki.
Microsoft obiecywał, że nowe gry będą działały na obu konsolach, jednak producenci gier powoli zaczynają się buntować i otwarcie mówią, że robienie gry pod obie konsole jest trudne


@Chrystus: Zastanawiałem się czy ktoś bierze na poważnie wypowiedzi twórców Batmana, że "gra ścina na mocniejszej konsoli bo musimy wspierać też słabszą" ale widzę, że tak :D
@powazny: Zamiast pytać tutaj ludzi, odpal YT na telewizorze na którym będziesz grać i włącz gameplaye z obu konsol. Sam oceń czy różnica grafiki jest warta różnicy ceny.
Co do napędu płyt - przez ostatni rok tylko raz płaciłem za świeżą grę i był to Cyberpunk za 70zł. A ograłem całkiem sporo tytułów. Jeśli jesteś hardkorem który ograł 100% tytułów przez ostatnie 10 lat to może faktycznie napęd Ci sie zwróci.
Microsoft obiecywał, że nowe gry będą działały na obu konsolach, jednak producenci gier powoli zaczynają się buntować i otwarcie mówią, że robienie gry pod obie konsole jest trudne, a czasami psuje to gry na mocniejszej wersji. Póki co to na obu działają, ale nie wiadomo jak będzie w przyszłości.

@Chrystus otwarcie o tym powiedział bodajże grafik od indyków i typ broniący studia odpowiedzialnego za Gotham Knights, które na RTX 4090 działa tragicznie