Wpis z mikrobloga

  • 354
Panie, Panowie,

Ja czegoś nie rozumiem w otaczającej nas rzeczywistości.

Faceci pracują o 5 lat dłużej oraz mają obowiązek służby wojskowej. Ok

Ale co w zamian ? Czy to oznacza że rodząc się facetem masz na starcie więcej obowiązków niż praw ? To tak ma wyglądać ta równość w XXI wieku??

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #redpill #mgtow #pytanie #wojna #ekonomia
galek - Panie, Panowie,

Ja czegoś nie rozumiem w otaczającej nas rzeczywistości.

Fa...

źródło: comment_1670772966QMb9hSm9uTWdverMn2sfdR.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 103
@kosmita co ma na celu Twój nic nie wnoszący wysryw z pytaniami ?

Co bym chciał? Rzeczywistej równości wobec prawa która jest w konstytucji.

Ja nie mówię o dzieciach... co to ma wspólnego z tematem ??
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@galek: dokładnie tak jest, dlatego faceci mają w dupie walkę za ten kraj, miejmy nadzieję że przestaniemy być wreszcie narodem simpów.
Póki co to nie jest kraj za który warto walczyć i umierać¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Co bym chciał? Rzeczywistej równości wobec prawa która jest w konstytucji.


@galek: art 2 jako klauzula generalna robi szach-mat z każdą zasadą. Masz "sprawiedliwość społeczną" a nie zwykłą "sprawiedliwość".
  • Odpowiedz
Rzeczywistej równości wobec prawa która jest w konstytucji.


@galek: w obecnym świecie niestety niemożliwe. ale mam nadzieję, że dojdziemy do punktu gdy absurdy typu CZUJEM SIEM KOBIETOM W MENSKIM CIELE zaorają cały ten lewacki bełkot.

i tak szczerze - gdybym miał jeszcze raz wybrać kim chciałbym się urodzić, to nadal wolałbym być chłopem xD wolę być inteligentniejszy, silniejszy fizycznie, posiadać umiejętność przewidzenia skutków swoich działań i po prostu mieć prosty
  • Odpowiedz
@galek: Od zalania dziejów mężczyzna brał sobie siła kobietę która mu się podobała i się nią opiekował. On polował aby wyżywić rodzinę, oraz szukał dla niej schronienia a ona w zamian rodziła mu dzieci. W dzisiejszych czasach, gdzie mężczyzna boi się wojska i zamienia się w kobietę. Słabi mężczyźni szukają równouprawnienia z płcią słabszą. A feministki udają, że są mężczyznami. Świat stanął na głowie.
  • Odpowiedz
Ale co w zamian ?


@galek: jak to co? prawo głosu. Największa krytyka sufrażystek ze strony innych kobiet to była właśnie obawa, że wraz z prawem głosu kobiety będą też miały obowiązki jak mężczyźni. W tym obowiazek służenia w armii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oprócz tego jako mężczyźna dostajesz szacunek od reszty społeczeństwa. Kiedy mężczyzna mówi to kobiety milczą. Masz ostatnie zdanie w kwestiach majątkowych czy rodzinnych w
  • Odpowiedz
Większa ilość samobójstw i brak możliwości związku parterskiego z drugim niebieskim paskiem


@Ordo_Publius: nie zapomnij o prawie do bycia wywalonym przez różową pod most w tym co masz na sobie bez prawa do obrony i wyroku sądu, na podstawie pomówień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@galek: a do kogo ja mam wznosic zale, ze mam okres co miesiac? ( ͡° ͜ʖ ͡°) plcie sa rozne i maja rozna wydolnosc. Te roznice wynikaja z tej wydolnosci. Poza tym panie w pewnym wieku chetnie zajmuja sie wnukami i te 5 lat bylo im gwarantowane po to - zeby zajac sie wnukiem i zeby rodzice nie musieli placic za zlobki. I mialo to sens.
  • Odpowiedz
@galek: no dokładnie, co mam w zamian dostać oprócz ptsd albo kuli w łeb gdzieś w brudnym, zimnym rowie?. Ja będę #!$%@?ł z karabinem, a juleczki będą walczyć z toksyczną męskością xD
  • Odpowiedz