Wpis z mikrobloga

ruska onuca straszy, że rosja zaatakuje nato XDDDDDDDDDDDD


@dziadeq: Jak wygra Trump albo inny zjeb, to żadnego NATO za kilak lat może nie być, więc czemu nie?

Rozumiem, że jako piwniczak się boisz, ale to też wojsko wyleczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bardziej wykrwawione ZSRR nie miało problemu się rzucić w 1939, więc czemu by nie?


@Filipterka25: No nie wiem, mi to śmierdzi jakimś paranoicznym political fiction. Nie widzę powodu dla którego Rosja odzyskawszy siły miałaby wszczynać wojnę z największym sojuszem świata. No chyba że tak jak twierdzisz dalej do władzy dojdzie jakiś wariat i rozwiąże NATO, ale szanse na to są równie wysokie co na atomową agresję w wykonaniu Kima.
  • Odpowiedz
No chyba że tak jak twierdzisz dalej do władzy dojdzie jakiś wariat i rozwiąże NATO, ale szanse na to są równie wysokie co na atomową agresję w wykonaniu Kima.


@HrabiaTruposz: Wciąż niezerowe. W tym sek, że obecna rezerwa to w dużej mierze panowie ok. 40 rż i wyzej, więc za te 10-15-20-25 lat ich nie będzie w rezerwie.

A nie wiemy, jak będzie wyglądał świat za te, powiedzmy, 15 lat. Może będziemy nadal w NATO. Może nas jakiś debil z NATO wyprowadzi. Może wygra na zachodzie fala debili i NATO się rozwiąże. Może będzie Federacja Europejska. A może IV
  • Odpowiedz
@Filipterka25: W 20-leciu międzywojennym było raczej wiadome, że wojna będzie.

A nie wiemy, jak będzie wyglądał świat za te, powiedzmy, 15 lat. Może będziemy nadal w NATO. Może nas jakiś debil z NATO wyprowadzi. Może wygra na zachodzie fala debili i NATO się rozwiąże. Może będzie Federacja Europejska. A może IV Rzesza.

Jeśli NATO nas nie obroni to sami nic nie zdziałamy - Ukraina miała pobór + ludzi z faktycznym
  • Odpowiedz
@Filipterka25: widze propaganda o podboju swiata przez rosje wciaz na topce. Fakt ze przesuwamy granice “zachodu” i nato (sprzet juz tam pakowany byl od lat) to wciaz tajemnica poliszynela. Tylko onuce suto oplacane rublami dostrzegaja fakt, ze to zachod sie rozszerza kosztem rosyjskiej strefy wplywow.

Moze bedzie potrzeba to sie poltardow na wschodni front rzuci i tyle. Co US rozkaze to zrobimy.
  • Odpowiedz
Jeśli NATO nas nie obroni to sami nic nie zdziałamy -


@donaldJretard: Tak, to wtedy trzeba karnie się pochylić nad grobem wcześniej ostrzegając krewne i znajome żeby przy gwałcie myślały o czymś innym.

W 20-leciu międzywojennym było raczej wiadome, że wojna będzie.


@donaldJretard: Ale my nawet nie skończyliśmy naszego odpowiednika I wojny światowej, do dwudziestolecia międzywojennego nam jeszcze daleko.
  • Odpowiedz
Tak, to wtedy trzeba karnie się pochylić nad grobem wcześniej ostrzegając krewne i znajome żeby przy gwałcie myślały o czymś innym.


@Filipterka25: Dlatego jestem za polskim programem atomowym - nie żeby odstraszyć Rosję, lecz żeby móc popełnić zbiorowe samobójstwo w razie ataku.
  • Odpowiedz
ciekawe, wszyscy wiedzieli, że to dopiero początek a jeb. any nerd od czołgów nie


@vZGLSjkzfn: i teraz traf na takiego w jednostce.
m: dron chłopaki kryć się!
w: nie spokojnie przecież nic nie leci
- jebud, spadł granat -
w: to był dron, pomocy nie mam nogi
  • Odpowiedz