Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Udało się komuś z was wyleczyć łojotok skóry głowy, spowodowany łysieniem? Policzki mam czyste i suche bo taka skóra jest na nich, i czoło i górę głowy też miałbym czyste, gdyby nie ten łój który akurat tam się wydziela i mam syf na syfie. Nie wiem jak sobie z tym poradzić żeby przestało się tak dziać. Zauważyłem że tylko na lekach ogólnych (izotretynoida i immunosurpresory łuszczycowe) miałem z tym spokój i się nie wydzielał, czyli jest to jakiś mechanizm wgłąb organizmu ale możliwy do osiągnięcia, skoro się da.
Ktoś coś?
#pytanie #dermatologia #lysienie #uroda #kosmetologia #kosmetyki dla zasięgu

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6395be4b7a12ddf16483ce74
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Też miałem problemy z ŁZS. Najprawdopodobniej powodem był DHT poza normą. Trycholog i Dermatolog polecili mi suplementy zrobione z palmy sabałowej, które mają obniżać DHT. To pomogło trochę. Inny dermatolog polecił szampon Dercos Vichy i zaproponował okrojoną kurację izotekiem, to pomogło. Teraz przy odpowiedniej suplementacji i zdrowym żywieniu stan skóry i włosów się jeszcze bardziej poprawił.
  • Odpowiedz
OP: @Wezwoguleicstont: nie znam jej ale mogę powiedzieć 3 rzeczy
1. Mogę sprawdzić, thx
2. Porównaj to z Ambulatorium Śpiewaka (500zl za pierwszą 350 chyba za drugą było w tamtym roku) i powiedz mi jak to się do siebie ma
3. Mam u siebie taką jedną też polecaną przez wszystkich, co bym jej #!$%@?ął w łeb za to jak mnie chciała leczyć. Ale ja bym #!$%@?ął w łeb też nawet dwójce kierowników oddziałów dermatologii w pl u których się leczyłem, bo też im się nie za bardzo chciałoa jedna z nich to wręcz turbo #!$%@? się wobec mnie zachowała. Więc jestem cięty, poprzez doświadczenia jakie mialem. Wątpię że ona jest taka super na podstawie moich doświadczeń. Co ona Ci wyleczyła tylko błagam nie mów że syfy tabletkami za które buliles a samemu sobie mogłeś wypisać lekarzem na NFZ.

@Re_mi
  • Odpowiedz
Witamina A nie pomoże na łojotok, izotretynoina jest derywatem witaminy A ale wytworzonym laboratoryjnie. Nie zlikwidujesz łojotoku raz na zawsze bo to jest twoja norma fizjologiczna. Możesz go kosmetykami, lekami, zabiegami ograniczyć ale po jakimś czasie sytuacja wróci do normy
  • Odpowiedz
nie znam jej ale mogę powiedzieć 3 rzeczy

1. Mogę sprawdzić, thx

2. Porównaj to z Ambulatorium Śpiewaka (500zl za pierwszą 350 chyba za drugą było w tamtym roku) i powiedz mi jak to się do siebie ma

3. Mam u siebie taką jedną też polecaną przez wszystkich, co bym jej #!$%@?ął w łeb za to jak mnie chciała leczyć. Ale ja bym #!$%@?ął w łeb też nawet dwójce kierowników oddziałów dermatologii w pl u których się leczyłem, bo też im się nie za bardzo chciałoa jedna z nich to wręcz turbo #!$%@? się wobec mnie zachowała. Więc jestem cięty, poprzez doświadczenia jakie mialem. Wątpię że ona jest taka super na podstawie moich doświadczeń. Co ona Ci wyleczyła tylko błagam nie mów że syfy tabletkami za które buliles a samemu sobie mogłeś wypisać lekarzem na NFZ.


@
  • Odpowiedz