Wpis z mikrobloga

Ho, ho, ho Mirabelki i Mirki []

Moje ostatnie #rozdajo cieszyło się Waszym dużym zainteresowaniem więc podbijamy stawkę (òóˇ) Tym razem wygrywają aż dwie osoby!

Mamy do rozdania dwa naszyjniki wykonane ze srebra pr. 925 pokryte złoceniem i zabezpieczone powłoką ochronną. W sam raz na #prezent dla kobiet, które lubią leśne klimaty. Pierwszy naszyjnik to wypukły rysunek gałązki brzozy a drugi - gałązki lipy. Napis na wisiorku oznacza nazwę botaniczną gatunku. Są leciutkie i subtelne. Wartość każdego to 290 zł. Rózga, to marka, którą prowadzimy z partnerką, z produktami zaprojektowanymi u nas od A do Z wykonanymi w Polsce. Łącząca technologię i techniki rzemieślnicze. Pakujemy w nasze firmowe pudełka.

Zasady są standardowe, zostawiamy plusa i bierzemy udział w losowaniu, bez ograniczeń. ( ͡ ͜ʖ ͡) Losowanie przez #mirkorandom w poniedziałek o 13:00, wysyłki na mój koszt. ( ͡º ͜ʖ͡º)

I tradycyjnie mamy dla Was ostatni w tym roku kupon rabatowy na hasło: „mirko22” dający rabat -7% w sklepie ważny przez tydzień do 18.12.22. Korzystajcie, bo to ostatni dzwonek na super prezent bez wychodzenia z chaty.

Pełną ofertę znajdziecie na:
Instagram: www.instagram.com/rozgastore.pl
Sklep: www.rozgastore.pl

#bizuteria #las #handmade #okazja #swieta #prezent
deckard89 - Ho, ho, ho Mirabelki i Mirki └[⚆ᴥ⚆]┘

Moje ostatnie #rozdajo cieszyło s...

źródło: comment_16707568668Ey4ZTVJGHxB49SP3PAo0x.jpg

Pobierz

Który naszyjnik Ty wybrałabyś/wybrałbyś na prezent?

  • Z Brzozą 55.9% (839)
  • Z Lipą 44.1% (662)

Oddanych głosów: 1501

  • 50