Wpis z mikrobloga

Dlaczego jako katolik miałbym walczyć za ten chlew? Za Julki i Oskarki co napadały na księży podczas czarnego marszu? Za LGBT które jest świętą krową w tym państwie z dykty i może robić wszystko? Niech za ten chlew umiera Warszawka i inne elementy.

#wolski #wojsko #wojna #obowiazkowecwiczeniawojskowe
Pobierz SmutnyBlack1235325235 - Dlaczego jako katolik miałbym walczyć za ten chlew? Za Julki ...
źródło: comment_1670753468TttNm4OkmW3emmzPxpwsKr.jpg
  • 9
@SmutnyBlack1235325235:
Za oddanie życia w obronie innego człowieka. W okopie nie będziesz sam. Za oddanie życia za wiarę dostaniesz to samo, co za oddanie życia za papierosa - zimny grób.

Ile fikołków trzeba zrobić, by wierzyć w religijne dyrdymały o życiu wiecznym, a jednocześnie bać się śmierci?
@SmutnyBlack1235325235: Ty to chociaż w okopie będziesz wierzyć że po śmierci Cię coś czeka teraz imagine być mną ateistą, życie które masz tu i teraz to wszystko a ktoś sobie wymyśli że mam ginąc za ten syf i umierając nie dość że będę wiedział że to koniec to jeszcze będę wiedział że umarłem za kraj który ciągle mnie dymał
@SmutnyBlack1235325235: I już wiadomo, że ty nie jesteś po prostu "katolikiem" tylko "katolikiem jasełkowym".
Twój bóg mówi co innego, coś, co nie jest ci wygodne, to odrzucasz.
Ew. Łukasza 22.36
"... a kto nie ma miecza, niech sprzeda suknię swoją i kupi..."
1 Księga Samuela 15:18
"Pan wysłał cię w drogę i nakazał: Obłożysz klątwą tych występnych Amalekitów, będziesz z nimi walczył, aż ich zniszczysz."
Księga Koheleta 3:8
“jest… czas miłowania