Wpis z mikrobloga

W kolejnym rozdajo mam do oddania klucz Steam do Sid Meier's Civilization V

Rozlosuję wśród plusujących ten wpis do jutra, do 21:30

Zasady:
1. Zielonki out
2. Wielbiciele wszelkich patorozrywek out ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

PS do 21:30 dnia dzisiejszego trwa rozdajo Star Wars™ Battlefront™ II (Classic, 2005)

#rozdajo #rozdajosteam #steamrozdajo #steam #gry #strategie #civilization5 #civ5 #civ5zwykopem
Lookazz - W kolejnym rozdajo mam do oddania klucz Steam do Sid Meier's Civilization V...

źródło: comment_16707475618yeCYUkMn72WrLq0HNb8ut.jpg

Pobierz
  • 13
@bukimi: dochodzi religia, rozszerzona dyplomacja, szpiegostwo, zmienia się sposób współpracy z państwami miastami, zmienia się system walki (już łucznikiem nie strącisz helikopterów), zmienia walkę morską (dochodzą jednostki atakujące miasta na brzegu), nowe zwycięstwo kulturowe, nowi wielcy ludzie (pisarze, artyści, muzycy), zmienione drzewko polityk, ideologie, kongres światowy, szlaki handlowe - to wszystko w kwestii mechaniki gry

dopiero na to wszystko dochodzi to o czym wspomniałeś czyli kilkadziesiąt nowych cywilizacji, cudów, budynków, jednostek,
@Lookazz: wiesz no i jeszcze piszą gdzieś że laska się sprzedaje na OF w necie, ok gdzieś mi to w głowie zostaje, mija trochę czasu, to zawodniczka mma xD Piszą że jakiś typ wyzywa dzieci, ok zostaje mi to w głowie pamięć dobra, trochę czasu i zawodnik mma. Brakuje aby brali tam kononowicza, laskę co wygrała top model, typa z master szef, gościa z mema tomb rider xD no come one,