Wpis z mikrobloga

Posunięcia pisu w związku z wyborami w 2023:
1. Zmiana sposobu liczenia głosów (klik)
2. Powołanie Korpusu Ochrony Wyborów (klik)
3. Stworzenie Centralnego Rejestru Wyborców, który zastąpi 2,5 tys. gminnych baz danych (klik)
4. Odgórnie ustawią kanały rządowe na 5 pierwszych programach każdego telewizora (klik)
5. Wywalili z telewizji naziemnej wszystkich nadawców poza telewizją partyjną (klik)
6. Przed wyborami wypłacą 3 dodatkowe emerytury, łącznie 15 (klik)
7. 2,7 miliarda złotych pójdzie na telewizję partyjną zamiast 2 mld znanych z ostatnich lat (klik)
8. W lipcu w sposób bezprecedensowy do tej pory podwyższą po raz drugi w danym roku płacę minimalną
9. Prawie na pewno zwaloryzują 500+ na kwotę 700 lub 800 zł. To będzie ich największy as w rękawie, prawdziwa przedwyborcza bomba
10. Kampania wyborcza PiSu w 2023 będzie jakiej Polacy jeszcze nigdy wcześniej nie widzieli. Pójdzie na to m.in. kasa wyprowadzona ze Spółek Skarbu Państwa pochodząca z wielomiliardowych nadmiarowych zysków na prądzie, gazie, paliwach, węglu.

Tymczasem wykopki: O, zobaczcie ostatni sondaż! Pis wygra wybory ale nie będzie miał większości! Koniec pisokracji i kaczyzmu, hurra!

siepan - Posunięcia pisu w związku z wyborami w 2023:
1. Zmiana sposobu liczenia gło...

źródło: comment_1670733869RJo4wPPgiXoHQob12LEL0m.jpg

Pobierz
  • 82
@siepan: Ale akurat to podwyższenie minimalnej 2 razy w ciągu roku wynika z jakiejś ustawy istniejącej już 20 lat ze jak inflacja ileś tam przekroczy to trzeba 2 razy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siepan: to bedzie hekatomba budzetowa na propagande.

A najlepsze jest to ze zwykly wykopek to przewidzial i kazdy swiadomy wyborca wie co sie wydarzy, a opozycja nie ma kontr strategii na cos takiego, po prostu to bedzie propagandowy #!$%@? xD
A najlepsze jest to ze zwykly wykopek to przewidzial i kazdy swiadomy wyborca wie co sie wydarzy, a opozycja nie ma kontr strategii na cos takiego, po prostu to bedzie propagandowy #!$%@? xD


@ByczeqFernando: To nie za bardzo świadomy ten wyborca, jeżeli warunkuje głosowanie na opozycję od kOnTrStRaTeGiI, zupełnie pomijając to że sytuacja idzie w kierunku "każdego, tylko nie obecnych".
@siepan: ja #!$%@? zróbmy największy w kraju wykop efekt i skrzyknijmy całą młodzież na wybory, każdy każdemu niech udostępnia i zagłosujmy na inną partie.
mam wywalone jaką, byle nie to betonowe szambo, które teraz jest u władzy, bo póki co jest mi dobrze w kraju mam dobrą robotę ale to się skończy prędzej czy później. Jest nas na tyle tylko trzeba ruszyć dupska i zagłosować. Walczyć za tych cymbałów nie zamierzam,
@sylwke3100: Ja najbardziej winię ludzi, którzy nie idą na wybory i narzekają. Znajomy z pracy stwierdził, że PiS źle rządzi, ale nie ma na kogo głosować, więc nie pójdzie teraz na wybory... Niestety, ale prawda jest taka, że obecnie możemy wybrać mniejsze zło i częściowy powrót do normalności idąc na wybory i nie głosując na PiS.
@siepan: marzy mi się kampania społeczna anty PiS przed wyborami. Marsze, komunikaty w social mediach, wspolna mobilizacja - tak jak się działo w przypadku ustawy antyaborcyjnej, tylko z jeszcze większym impetem ❤️ Widzę oczami wyobraźni wspólnie działające hordy wszystkich #!$%@? grup społecznych - kobiety i mężczyzn, lekarzy, nauczycieli, przedsiębiorców, rolników, kierowców, naukowców, wędkarzy i innych uczciwie pracujących ludzi.