Wpis z mikrobloga

#mbank #banki #bankowosc

serdecznie NIE POLECAM mbanku, który trzeci raz pod rząd blokuje mi kartę oraz całe konto

co miesiąc po otrzymaniu wypłaty przelewam znaczną jej część na konto revolut, gdzie dokonuje jej wymiany na różne waluty, a następnie spłacam allegro pay.

co miesiąc po próbie wykonania przelewu do allegro moje konto zostaje zablokowane i jestem proszony o pilny kontakt z infolinią. samo dobicie się do infolinii to jest #!$%@? cud, bo na początku zawsze odpowiada nam bot, który jest na tyle tępy że nie potrafi zweryfikować świeżo ustawionego telekodu

po cudownym kontakcie z konsulantem jestem zmuszony do odsłuchania oświadczeń i kilkuminutowego kwestionariusza na temat bezpieczeństwa, inwestycji i oszustw.

po drugim razie pani z banku zapewniła mnie że sprawa zostanie przekazana do departamentu bezpieczeństwa, aby się więcej nie powtórzyła, ale inna pani przy trzecim razie poinformowała mnie że w sumie to gówno mogą z tym zrobić i mam szykować godzinkę na odblokowywanie konta co miesiąc

dlatego nie polecam @mBank i właśnie zaczynam procedurę zamykania konta i w pełni przenoszę się na revoluta, no bo #!$%@? ile można
  • 2
co miesiąc po próbie wykonania przelewu do allegro moje konto zostaje zablokowane i jestem proszony o pilny kontakt z infolinią. samo dobicie się do infolinii to jest #!$%@? cud, bo na początku zawsze odpowiada nam bot, który jest na tyle tępy że nie potrafi zweryfikować świeżo ustawionego telekodu


@marynarzem: To może zamiast przelewać na revoluta, doładuj to konto? No bo wiesz przelew do innego kraju (a rewolu obsługuje zagranicznym IBAN od