Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wirtuoz: miałem miboxa ze 3 lata i się zepsuł. Niestabilny był. Fire stick nie ma sklepu Play tylko swój własny gdzie nie wszystko jest i nie ma wejścia na USB. Wszystko ma swoje wady które utrudniają używanie.
@Wirtuoz: A nie możesz kożystać ze Smarta w telewizorze? Mam tv od LG i nie narzekam.
W starym Sharpie (bez smarta) mam od kilku tygodni firestaicka 4k max i jestem zadowolony. Wszystko co potrzebuje (Smarttube/hbo max/prime/Disney+) działa ideolo.
Mame ma misticka i mimo ze jest znacznie wolniejszy i ociężały to od biedy za 99zł wystarcza do tego samego.
@Wirtuoz: @Ramone: @xandy90x: @antoni-antonio: Drodzy Panowie. Tyle kasy wydajecie na telewiziory...po czym, nie wiedzieć czemu, liczycie na zakup chińskiego pudełeczka za pareset złotych. Czy one są dobre? Fajne napisy mają na pudełkach i aktualne wersje android.... Proponuję abyście przeprowadzili sami eksperyment. Na swoich smartfonach zainstalujcie dokładnie to samo czego oczekujecie używać na tych śmieśnych boxach. Porównajcie sobie wydajność/stabilność/responsywność/rozdzielczość itd względem dowolonego smartfona. Sami wysuńcie wtedy wnioski ile warte
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojciet: po co takie filozofowanie? XD ludzie mają i używają, większości działa i są zadowoleni. Myślisz, że w TV są montowane dużo lepsze podzespoły?
@algus: gdyby Smart w tym tv obsługiwał Disney czy spotify to bym nie pytał przecież...
@sznioo: @xandy90x: @antoni-antonio: jeszcze słyszałem o nokia 8000
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wirtuoz: Cześć. Trafiłem na ten wpis dopiero teraz. Mam dokładnie taki sam tv i dokupiłem do niego mi boxa s 4k. Przystawkę kupiłem w zasadzie tylko dla YouTube, bo te wbudowane w telewizor się zepsuło.

Jak na Twoim telewizorze działa YouTube? Zastanawia mnie czy YT zepsuło się na wszystkich telewizorach z tej generacji czy tylko u mnie.

U mnie yt już od około pół roku działa kiepsko. Nie chcę otworzyć niektórych