Wpis z mikrobloga

To jest normalne, że mając 10 lvl (dzisiaj zacząłem grać) dostaje graczy na 250 lvlu? We wcześniejszych codach też tak było? Bo grałem ostatnio troche w MW2019 i jakoś nie odczuwałem dużej różnicy w skillu ludzi grajacych na tej samej mapie, a tutaj jest #!$%@? xd Juz nawet nie chodzi o skilla, ale o sprzęt, ja latam z pierwsza m4 bo następna broń jest od -nastego levelu. No nie wiem.
also, wyłączenie strzelania podczas wślizgu jest po prostu regresem
#callofduty
  • 5
@biszkopcik69: No tak średnio bym powiedział, na początku wręcz grało sie jak z botami, wszystko na ez. Nagle od 10 levelu dostaje taki #!$%@?, że aż sie dziwie wtf. Nawet w CS matchmaking (dobieranie rang na rankedach) nie było takie z dupy jak tutaj. Tutaj chłop opowiada o tym skill based match makingu no i faktycznie coś chyba jest nie tak xd jakby normalne granie w CODa nie było wystarczająco "ekscytujące"
@KocieJaduo: przecież ten level nie ma żadnego odniesienia w kwestii ogarniania gry, zwłaszcza że można za kasę przeskoczyć pierwsze 50 poziomów, są też żetony dające czasowy bonus do xp (o tym, że w jednych trybach awansuje się szybciej niż w innych nie wspominając). Matchmaking jest oparty na statsach z ostatnich gier i tak dopasowauje graczy - wg skilla a nie stażu w grze. Czy robi to dobrze, czy źle to już