Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Całkiem spoko ten jarmark. Ceny też akceptowalne. 15 zł za grzańca z wina z lokalnej winnicy, a nie z typowego marketowca jest chyba ok. Szaszłyków itp. nie patrzyłem, ale po co jak obok można zjeść dziczyznę w normalnej chyba cenie.

Kupiłem też zielony miód sosnowy, jestem ciekaw co to za wynalazek.

Widziałem też, że dania rybne od Zakotwiczonych są, muszę w końcu spróbować.

Ogóle daję okejkę, jutro obczaję ten na zamku.

P.S. Grzane piwo na stoisku Gryfusa bardzo niedobre. Chyba po prostu podgrzali jakiegoś portera i tyle. Strasznie gorzkie.
#szczecin
Pobierz Krupier - Całkiem spoko ten jarmark. Ceny też akceptowalne. 15 zł za grzańca z wina z...
źródło: comment_1670615981Ay0WSUoZvBLthM6BwUbdv6.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WzAzgadula: o proszę, skosztuję jutro. Dziś weszło czerwone z Darłowa. Nawet nie wiedziałem, że tam winnica jest, ale tym Binowem to już mnie totalnie zaskoczyłeś. Człowiek mieszka tu tyle lat, a nawet dóbr ze swojego regionu nie zna.
@Krupier: jak zamawiałem to wino to powiedziałem dokładnie to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) właściciele wyprowadzili mnie z błędu, winnica istnieje już kupę lat i ma się bardzo dobrze. polecam, czerwone słodsze, białe wytrawniejsze, oba dość mocno taninowe ale całkiem smaczne
@Krupier: kurde jak jestem fanem dziczyzny i w sumie co pojadę do teścia to wpadnie jakiś tatar z sarny albo inne smakołyki z dzika, tak wyroby od panów z Goleniowa jakoś takie sobie:) zwłaszcza burger za sprawą bułki jest średni według mnie.
Co do grzanego piwa całkiem pozytywnie zaskoczył mnie grzaniec na ostatnim meczu w Ogrodach Śródmieście