Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy zdradzę jakąś tajemnicę, może to żadna nowość i takie rozwiązania już są, ale jakiś sklep bada ( brałem udział w ankiecie). CO ludzie robią z olejem po smażeniu albo z olejem po przetworach/rybach i czy przyjęłyby się punkty, gdzie taki olej można oddać. Co o tym myślicie? Sam zaznaczyłem opcje, że to byłoby zbyt problematyczne i o ile butelkę można opróżnić, oddać. To olej... zlewać z patelni, wylewać z puszek? Gdzie? Niewygodne.

Na końcu, chciałbym stworzyc tag #ankieterpyta w którym będe dzielił się tym, o co pytają duże firmy, uniwersytety, inne i jakie ankiety przeprowadzają (o ile nie są poufne) WIęc jakby kogoś interesowało to tam

#dino #biedronka #zabka #lidl #jedzenie
Pobierz
źródło: comment_16706095307elu725ZwZ79NPp1E6yJe3.jpg
  • 9
@Neobychno: teoretycznie powinno się zlewać i wyrzucać do zmieszanych, a w praktyce jak jest, każdy wie. Ja z frytek lub innych, co to trzeba w głębokim tłuszczu smażyć, staram się do śmieci, ale minimalne ilości zlew ¯\_(ツ)_/¯
@walczezlenistwem: pewnie tego oleju zużywam z litr na miesiąc albo nie wiem w sumie ile, właściwie to śmieci z domu to wogole jest jakaś marginalna część tych śmieci w porównaniu z odpadami z obcinania drzewek czy jakimiś resztkami typu liście z ogródka czy trawa po koszeniu. Nie zauważyłem żeby to robiło jakąś różnice.