Wpis z mikrobloga

lewicowa równość:
1. Kobietom NALEŻY się tyle samo stanowisk kierowniczych co mężczyznom, minimum 50/50! - TAK, to jest równość!
2. Dochodzenie parytetów na niższych stanowiskach i produkcyjnych? Taki sam wiek emerytalny dla wszystkich?
No NIE Mirek! Tu to nie obowiązuje, mylisz pojęcia! Ale żebyś nie zarzucał dyskryminacji, to dobrowolnie, dodatkowo przepracuję jeszcze 3 miesiące.

1. Dodatkowe punkty przy rekrutacji dla kobiet? (w takiej samej ilości jak dla niepełnosprawnych nawiasem mówiąc) Tak! To jest właśnie wyrównywanie szans dla wszystkich!
2. Ocena na podstawie wyników w nauce bez względu na płeć? Mirek, tak to nie! To jest czysta dyskryminacja!

1. Nie masz prawa wymagać, narzucać mi posiadania i rodzenia dzieci! Nie będziesz mi mówić co jest moim obowiązkiem wobec ojczyzny i rodaków!
2. Obowiązkowe, nawet 90-dniowe szkolenia wojskowe tylko dla mężczyzn? Tak Mirek! Ktoś musi być dobrze przygotowanym by nas obronić! ... Co tam narzekasz samczy k..rwiu? Że co? Obowiązkowe też dla kobiet? Jak już czujesz się tak dyskryminowany, to mogę dobrowolnie dwa tygodnie na rowerze do jednostki przyjeżdżać!
#bekazlewactwa #obowiazkowecwiczeniawojskowe