Wpis z mikrobloga

@bsl: @karol10145: @xxx12321_new: #!$%@?, kiedy się wsadza filament, w sensie odpaliłem drukarkę, zrobiłem poziomowanie i chciałem filament wsadzić. Wsadzam go w ten filament controler czy jak to sie nazywa, lampka się świeci ale dalej filament nie chce przejsac xD
@bsl: Dobram, odkręciłam kontroler, był mega mocno przykrecony, sprawdziłem czy klikacz działa, działa. Przykręciłem i teraz weszło. Moze był za mocno przykrecony i jakos nie klikał dobrze czy cos. nie wiem
@bsl: W ogole, wydruk testo z karty w gcode miał parametry 50c blat i 200 druk, wydało mi się to mało ale ok. No i się szybko druk odkleił. Teraz ustawiłem 60 blat i 22 druk i na razie drukuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Variv: wszystko zależy od materiału czym drukujesz a plik tekstowy był zapewne do dołączonego filamentu
był zapewne do dołączonego filamentu


@bsl: #!$%@? nie pomyślałem o tym. Ten firmowy był mocno zwiniety i przez krzywizne nie chciał mi za bardzo wejsc do podajnika, to sie #!$%@?łem i wziałem biały devil design jaki dostałem na probke jak kupiłem szpule czarnego. No nic teraz drukuje na 230/70, zobaczymy, na razie się trzyma.