Wpis z mikrobloga

Pan generał tłumaczy ukraińskiemu dziennikarzowi że Ukraina nie może już wygrać tej wojny na polu bitwy i trzeba myśleć o rozmowach pokojowych a ten jak zaklęty rzuca propaganda rodem z wykopu. Ładnie tu widać obłęd w jaki popadli co po niektórzy. Najważniejsza informacją z tego filmu jest to że Rosja dziennie zużywa roczna produkcję amunicji USA. Ma więcej zasobów ludzkich i materiałowych.
#ukraina
Jebwleb - Pan generał tłumaczy ukraińskiemu dziennikarzowi że Ukraina nie może już wy...
  • 24
@shmatshiage: nic nie odbili tylko pozwolili wycofać się Rosjanom z miasta a siły które z niego uciekły teraz walczą pod Bachmutem. O tym też gen wspomina. Ukraina przespała moment na ofensywę dając Rosji czas na odbudowę sił. Ktoś tu kogoś ograł. Całe NATO produkuje zbyt mało amunicji żeby uzupełnić dysproporcje. Obejrzyj ten film
chłopie :) :) :) Ukraina wjeżdżała do chersonia a realista mówił że będzie ciężko ruskich wykurzyć :) :)


@shmatshiage: Do pustego miasta. Rosja potrafiła zrotować doświadczone jednostki mobilizowanymi. A potem te zmobilizowane wycofali bez strat. A przecież od miesięcy Rosjanie byli odcięci i itp mieli zostać zmiażdżeni xD.
@Koniasz: @Jebwleb: mówił o tym że nie będzie lekko ich wykurzyć kiedy czołówki ukraińskie wjeżdżał do chersonia :) :) jprdl :) :) nie miał pojęcia o czym mówił typ. Wg niego ruscy w Chersoniu będą jeszcze siedzieć i siedziec a mówił to jak miasto było w zasadzie ukraińskie :) :)
mówił o tym że nie będzie lekko ich wykurzyć kiedy czołówki ukraińskie wjeżdżał do chersonia :) :) jprdl :) :) nie miał pojęcia o czym mówił typ. Wg niego ruscy w Chersoniu będą jeszcze siedzieć i siedziec a mówił to jak miasto było w zasadzie ukraińskie :) :)


@shmatshiage: Nie kłam o tym że tak mówił gdy ukraińcy wchodzili do miasta. Mówił tak przed. Ja też się myliłem bo obstawiałem obronę
@Koniasz: jak nad ranem Ukraińcy wchodzili do miasta a o 11 dawał wywiad u Jankego który był emitowany koło 15 na YT w którym było dokładnie odwrotnie jak mówił :) :)
A jak się myliłes bo myślałes że będzie obrona to brawo. Możesz dawac wywiadów jak skrzypczak bo wyciagneliscie te same wnioski :) :)
Zrezta. Znany jesteś z ukrainosceptycznosci chłopaku więc po co w ogóle z tobą gadać :) :) będziesz
Znany jesteś z ukrainosceptycznosci chłopaku więc po co w ogóle z tobą gadać :) :) będziesz zakilnal rzeczywistość za ruble


@shmatshiage: xD świetnie. Typowe dla was każdy o innym zdaniu to ONUUCA i to opłacona. Jesteś w stanie pokazać jeden mój komentarz gdzie wzywam Ukrainę do poddania się ? Albo gdzie mówię coś pozytywnego o Rosji ? Jeżeli to że nie klaskam uszami na cześć Banderowskiej Ukrainy czyni ze mnie onucę
:) :) nieee... Wyzywanie od szoszonow wcale nie pokazuje że jesteś onuca :) :) zajebiste wsparcie :) :)


@shmatshiage: Nie wiem jakie wy macie na Ukrainie tradycje ale u nas jak ktoś zaczyna do ciebie pisać że jesteś opłaconym agentem to nie musisz mu grzecznie odpowiadać.

a biednych jak wspierasz? Kopami w dupe?


@shmatshiage: xD. Więc podasz jeden mój komentarz w którym popieram Rosje. Albo w którym pisze że nie
zadziwiające jak łatwo was wypuścić :) :) szybko wam wychodzą onuce z butów


@shmatshiage: Kolejny super merytoryczny komentarz. Zero argumentów. I czym wy się niby różnicie od Rosjan ? Chyba tylko tym co wyciągacie podczas dyskusji. Rosjanin pistolet a Ukrainiec nóż. Obyście się tam wybili między sobą do ostatniego. Trzymam kciuki za dzikie stepy Ukrainy jak i Rosji
( ͡° ͜ʖ ͡°)