Wpis z mikrobloga

@choochoomotherfucker: To nic by nie dało. Już widzę, jak jeden wykopek jedzie na drugi koniec Polski spotkać się z innym spierdoxem. Niczego by to nie zmieniło. A z drugiej strony, gdyby chciałbym się z nim spotkać jakiś normik z okolicy, to w sumie o czym mieliby gadać spierdox z dynamiczniakiem? Też nie byłoby chemii i na jednym razie zapewne by się skończyło. To wszystko musi się płynnie rozwijać od młodości. Oby
To nie możesz pracować chociaż zdalnie? Jakieś tabelki w excelu i inne duperele byś chyba ogarniał.

Pisać posty na wypoku umiesz i fotki wstawiać tak samo, to i robotę związaną z pisaniem na pewno znajdziesz. No bez przesady.


@Shellthorn: Widziałeś takie oferty czy ci się tylko wydaje, że takie są? Czy może wliczasz do tego też scamy służące do wyłudzania danych osobowych?

Jeśli takie są, to chętnie się z nimi zapoznam,
@TrzyZnaki:

Ooo, następny. Naczytałeś się ofert-scamów wyłudzających dane osobowe, czy może masz na myśli bycie słupem? Jeśli nie, to chętnie zobaczę te oferty.


U nas w pracy potrzeba testerów manualnych, praca w pełni zdalna.

Równiez możesz pracować w obsłudze klienta zdalnie - znam takie osoby.

I to wszystko bez jakichkolwiek skill.

Jeśli się chop czegoś nauczy to można więcej.... Masz studia na które możesz chodzić w pełni zdalnie. Ale to trzeba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TrzyZnaki: to, że jest chory to nie jego wina, ale sam napisał, że żyje "normalnie" ale do pracy fizycznej się nie nadaje. Bozia rączki zabrała i wzorki by czytać podręczniki i się uczyć? Też mam #!$%@? chorobę przez co nie miałem łatwo w życiu i nadal nie mam bo zwyczajnie jest to męczące+ ludzie różnie reagują, a dzieciaki w szkole zawsze się śmiały i co? I dałem radę coś osiągnąć, znaleźć
@zielony_goblin:
No tak, mam znajomego który całe życie chodził do szkoły specjalnej, ma lekkie porażenie mózgowe ale intelektualne jest sprawny, chociaż ma problem z mowa. Chłop jest tech leadem z programowania.

Znam też gościa który jest psychologiem, problem jak wyżej. Chłop ledwo chodzi.
@Atx0937: i co jest wymagane u was? jak wygląda rekrutacja? szczegóły możesz też przesłać na PW, ja w komentarzu odniosę się do tego jeśli jednak okaże się, że coś kluczowego pominąłeś.
@dziobnij2: Ja miałem trochę dziewczyn i mówię Ci z pełną odpowiedzialnością - seks nie jest wart tego całego zachodu. Jakieś tam swoje doświadczenia mam i stwierdziłem, że moja chęć posiadania dzieci jest nieco mniejsza niż chęć nie władowania się z wariatką/puszczalską w związek. Ja wiem, ja rozumiem - nie wszystkie takie są. Ale skoro ja trafiałem przeważnie na takie, to raczej jest to tendencja, a nie wyjątek,. Pewnie, diva to jakieś