Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, PO nie chciała inflacji, nie chciała rozdawnictwa, zwiększenia socjalu, 14. emerytur, lockdownów, podwyżek pensji dla posłów ale musiała głosować za bo i tak ustawy by przeszły a tvp by atakowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I że to gówno 450 osób plusowało XDDDDDDD

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #4konserwy #konfederacja #polityka
Pobierz Ktoretojuz_konto - Pamiętajcie, PO nie chciała inflacji, nie chciała rozdawnictwa, zw...
źródło: comment_16705861181oob0LVaqOPSIsq39MgMvK.jpg
  • 19
@Ktore_to_juz_konto: każdy kto wyśmiewa Korwina i popleczników to neuropek! Typie, wychodzi na to że prawie 95% społeczeństwa to neuropa xD

I gdzie te fakty?


@Ktore_to_juz_konto: w screenie który wyśmiewasz

to jak ty to usprawiedliwiasz


@Ktore_to_juz_konto: znowu odnosisz się do własnych urojeń więc powtórzę pominięte pytanie:

dlaczego kuce mają w zwyczaju wymyślać jakąś brednie i próbują potem przypisać jej autorstwo innym jak właśnie robisz?

nie mogę usprawiedliwiać czegoś czym gardzę,
@Ktore_to_juz_konto: myślałem że przez to zostałem neuropkiem
Masz trzeci raz, a co mi tam:

dlaczego kuce mają w zwyczaju wymyślać jakąś brednie i próbują potem przypisać jej autorstwo innym jak właśnie robisz?

Zawsze pomijasz pół wypowiedzi, czy tylko jeżeli pokazuje twój brak kontaktu z rzeczywistością?
Ponadto pozostałe partie nie mają takiej rzeszy fanatyków, którzy są w stanie wyrzucić do kosza logikę i w tak idiotyczny sposób bronić każdej decyzji swoich idoli.


@OpresjaWsteczna: moim zdaniem jednak mają, pójdę o krok dalej, każda jedna ma, chcesz jakiejś przykład? xD
ja rozmawiam o faktach, ty o urojeniach


@Ktore_to_juz_konto: trzykrotnie próbowałeś przypisać mi autorstwo swoich urojeń i nazywać to faktami a ty niezrażony nadal w to brniesz. Powodzenia w życiu, będzie ci potrzebne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zjadlem_Babcie: Ale przecież ma rację. W opozycji się głosuję pod publikę, bo nie bierzesz za nic odpowiedzialności. Możesz się obrażać na to, ale takie są realia. Obecnie jest taki klimat, że wszelkie tematy wojskowe mają poparcie społeczeństwa, większość wyborców to stare pryki, których nikt do armii nie weźmie, a mało kto doda 2 do 2, że syna mogą wziąć, a nawet jak już się uda to ogarnąć to jeszcze tak osoba